تاریخ: ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵

کارمزد پایین تراکنش‌های اتریوم در ۱۷۵ روز گذشته

طبق آمار، کارمزدهای مرتبط با شبکه اتریوم در طول ۱۷۵ روز گذشته زیر ۵ دلار برای هر تراکنش بوده است. معیارها نشان می‌دهند که در ۱۰ دسامبر ۲۰۲۲، میانگین انتقال اتریوم حدود ۰.۰۰۲۳ اتر یا ۲.۸۷ دلار است در حالی که هزینه گس متوسط حدود ۰.۰۰۰۹۷ اتر یا ۱.۲۳ دلار در هر انتقال است. معیارهای […]

طبق آمار، کارمزدهای مرتبط با شبکه اتریوم در طول ۱۷۵ روز گذشته زیر ۵ دلار برای هر تراکنش بوده است. معیارها نشان می‌دهند که در ۱۰ دسامبر ۲۰۲۲، میانگین انتقال اتریوم حدود ۰.۰۰۲۳ اتر یا ۲.۸۷ دلار است در حالی که هزینه گس متوسط حدود ۰.۰۰۰۹۷ اتر یا ۱.۲۳ دلار در هر انتقال است. معیارهای گس اتریوم ثبت شده در etherscan.io نشان می‌دهد که هزینه‌های انتقال بالا حتی کمتر از میانگین و متوسط پرداخت‌های گس است.
 
کارمزدهای پس از ادغام اتریوم نسبت به سال گذشته بسیار پایین‌تر باقی می‌ماند
به گزارش bitinfocharts.com، در ۹ نوامبر ۲۰۲۱، میانگین کارمزد تراکنش در شبکه اتریوم حدود ۶۲.۸۴ دلار برای هر تراکنش بود. امروزه میانگین هزینه گس مورد نیاز برای ارسال اتر حدود ۲.۸۷ دلار تخمین زده می‌شود که ۹۵.۴۳ درصد ارزان‌تر از یک سال قبل در نوامبر ۲۰۲۱ است.
 

شبکه اتریوم از گس یا هزینه‌ای برای جلوگیری از هرزنامه در شبکه استفاده می‌کند و هر تراکنش روی زنجیره نیاز به مقدار معینی گس برای انتقال دارد. کارمزدهای اتریوم از زمان ادغام و به طور خاص از ۱۸ ژوئن ۲۰۲۲ بسیار بهتر بوده است.

 

از آن زمان به بعد، میانگین کارمزدهای اتر برای تقریباً ۱۷۵ روز زیر محدوده ۵ دلار بوده است و در ۸ نوامبر ۲۰۲۲ یک جهش کوتاه به بالای ۵ دلار در هر تراکنش داشت. آن روز همان روزی بود که بازارهای کریپتو به دلیل سقوط FTX دچار نوسانات شدید قیمت شدند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید