تاریخ: ۲۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳

کارولین الیسون با فدرال رزرو کار می‌کند

پس از دستگیری رئیس سابق FTX به نام Sam Bankman-Fried (SBF)، مردم همچنان به این فکر می‌کنند که کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ کجاست و آیا او با SBF همه چیز را در میان می‌گذارد یا خیر. چند گزارش حاکی از آن است که الیسون احتمالاً با فدرال رزرو کار می‌کند و احتمالاً […]

پس از دستگیری رئیس سابق FTX به نام Sam Bankman-Fried (SBF)، مردم همچنان به این فکر می‌کنند که کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ کجاست و آیا او با SBF همه چیز را در میان می‌گذارد یا خیر. چند گزارش حاکی از آن است که الیسون احتمالاً با فدرال رزرو کار می‌کند و احتمالاً به همین دلیل است که الیسون در کافه Ground Support در سوهو دیده شده است.
 
از زمان سقوط FTX هیچکس صدایی از مدیر مرموز سابق آلامدا شنیده نشده است
تعداد زیادی از حامیان کریپتو و رسانه‌ها متعجب بوده اند که کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research در حال حاضر در کجا قرار دارد.
 

پس از اینکه FTX برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ درخواست داد، سم بنکمن فراید (SBF) در یک تور رسانه‌ای با افرادی مانند رویداد Dealbook نیویورک تایمز و حضورش در صبح بخیر آمریکا شرکت کرد. سپس بیش از یک ماه پس از سقوط FTX، وی در باهاما دستگیر شد و توسط هیئت منصفه فدرال در منهتن متهم به کلاهبرداری و توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و توسط کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) مورد شکایت قرار گرفت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید