تاریخ: ۱۲ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹

کار سم بنکمن فراید نبود!؟

مقامات ایالات متحده به بررسی نقل و انتقالات کیف پول مشکوک Alameda و سم بنکمن فراید می‌پردازند. با این حال سم بنکمن فراید دسترسی به هر یک از کیف پول‌های مذکور را رد کرد. اگرچه بنیانگذار FTX و Alameda Research در حال حاضر تحت قوانین سختگیرانه به قید وثیقه است، چندین نقل و انتقال مشکوک […]

مقامات ایالات متحده به بررسی نقل و انتقالات کیف پول مشکوک Alameda و سم بنکمن فراید می‌پردازند. با این حال سم بنکمن فراید دسترسی به هر یک از کیف پول‌های مذکور را رد کرد. اگرچه بنیانگذار FTX و Alameda Research در حال حاضر تحت قوانین سختگیرانه به قید وثیقه است، چندین نقل و انتقال مشکوک دارایی‌های دیجیتال از کیف پول‌های مرتبط با او یا امپراتوری سابقش صورت گرفت.
 
بلومبرگ علیرغم رد هرگونه ارتباط، گزارش داد که مقامات ایالات متحده قصد دارند این موضوع را بررسی کنند
در پایان هفته گذشته گزارش دادیم که چندین کیف پول Alameda که در Etherscan به این صورت مشخص شده اند، شروع به جابجایی توکن های ERC-20 و تبدیل آنها به BTC کردند. برخی از دارایی ها عبارتند از YFI ،AAVE و WETH.
 

سم بنکمن فراید که در حال حاضر با وثیقه ۲۵۰ میلیون دلاری آزاد شده و در خانه والدینش زندگی می‌کند، سکوت سه هفته‌ای خود در توییتر را شکست و مدعی شد که هیچ ارتباطی با این نقل و انتقالات نداشته است.

 
او گفت که به این حساب‌ها دسترسی ندارد:
من معتقدم که این احتمال وجود دارد که اعضای جدید FTX توانایی دسترسی به این وجوه را داشته باشند. امیدوارم این چیزی است که در اینجا اتفاق می‌افتد. اگر نه، امیدوارم به زودی برای انجام این کار اقدام شود. خوشحال می‌شوم در صورت تمایل به تنظیم‌کننده‌ها در این مورد کمک کنم.
 

به گزارش بلومبرگ، این تغییرات مشکوک قیمت توجه دادستان‌های فدرال ایالات متحده را به خود جلب کرده است و آنها قصد دارند تحقیقاتی را آغاز کنند.

 

تنها چند روز پس از نقل و انتقالات فوق، ادعاهای بیشتری مطرح شد مبنی بر اینکه SBF اکانت‌های جدیدی را ایجاد کرده است که در نهایت تقریباً ۷۰۰,۰۰۰ دلار ارز دیجیتال را نقد کرده است. به یاد بیاورید که او گفت پس از تشکیل پرونده ورشکستگی فقط ۱۰۰,۰۰۰ دلار در حساب بانکی خود باقی گذاشته است و حکم دادگاه او را به شدت از فعالیت با چنین مبالغ قابل توجهی منع می‌کند.

 

با این حال، به نظر می‌رسد گزارش بلومبرگ فقط بر نقل و انتقالات مرتبط با آلامدا تمرکز دارد و SBF هنوز در مورد سایر انتقالات اظهار نظر نکرده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید