تاریخ: ۱۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

کاهش ارزش NFTهای ترامپ

پس از صعود به بالای ۰.۷۹ اتر در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۲، ارزش توکن‌های غیرمثلی (NFT) دونالد ترامپ طی ۱۲ روز گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. در ۲۹ دسامبر ۲۰۲۲، مجموعه NFT ترامپ دارای ارزش کف ۰.۱۵ اتر است که حدود ۸۱ درصد کمتر از بالاترین ارزش کف ثبت شده در هفته گذشته […]

پس از صعود به بالای ۰.۷۹ اتر در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۲، ارزش توکن‌های غیرمثلی (NFT) دونالد ترامپ طی ۱۲ روز گذشته به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. در ۲۹ دسامبر ۲۰۲۲، مجموعه NFT ترامپ دارای ارزش کف ۰.۱۵ اتر است که حدود ۸۱ درصد کمتر از بالاترین ارزش کف ثبت شده در هفته گذشته است.
 
ارزش کلکسیون‌های دیجیتال ترامپ از زمان عرضه به طور قابل توجهی کاهش یافته است
چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده، دونالد ترامپ، اخیراً ۴۵,۰۰۰ توکن غیرمثلی (NFT) منتشر کرد و در اولین روز فروش، هر واحد NFT به قیمت ۹۹ دلار فروخته شد. معاملات NFT ترامپ در بازارهای NFT ثانویه در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۲ آغاز شد و ارزش کف آن حدود ۰.۱ اتر یا حدود ۱۲۵ دلار برای ارزان‌ترین NFTهای ترامپ بود. دو روز بعد، گزارش دادیم که چگونه ارزش NFTهای ترامپ پس از تمسخر توسط تعداد زیادی از مفسران سیاسی چپ‌گرا افزایش یافت.
 

در همان روز، در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۲، طبق آمارهای بازار پیشروی Opensea، قیمت کف NFT ترامپ به بالاترین حد خود یعنی حدود ۰.۷۹ اتر یا حدود ۹۴۰ دلار در هر واحد رسید. با این حال، از آن زمان به بعد، مجموعه NFT ترامپ شاهد کاهش قیمت کف آن تا ۰.۱۵ اتر (۱۸۰ دلار) بوده است که ۸.۵۴ درصد کمتر از مقادیر کف ثبت شده در ۲۴ ساعت پیش است. معیارها نشان می‌دهد که در ۲۹ دسامبر ۲۰۲۲، ۹٪ یا ۳,۸۶۴ NFT ترامپ در Opensea فهرست شده است و در مجموع، تقریباً ۱۵,۰۸۳ دارنده NFT کارت ترامپ منحصر به فرد وجود دارد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید