تاریخ: ۰۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

کاهش بی‌سابقه تعداد بازیکنان ماهانه Axie Infinity

پس از ثبت ۴.۲۶ میلیارد دلار در مجموع فروش توکن غیرمثلی (NFT)، تعداد بازیکنان ماهانه بازی Axie Infinity به سطحی کاهش یافته است که از نوامبر ۲۰۲۰، یک دوره ۲۶ ماهه، دیده نشده است. علیرغم تعداد کم بازیکن، نماد اصلی پروژه، AXS، در ۳۰ روز گذشته ۸۲ درصد در برابر دلار آمریکا صعود کرده است. […]

پس از ثبت ۴.۲۶ میلیارد دلار در مجموع فروش توکن غیرمثلی (NFT)، تعداد بازیکنان ماهانه بازی Axie Infinity به سطحی کاهش یافته است که از نوامبر ۲۰۲۰، یک دوره ۲۶ ماهه، دیده نشده است. علیرغم تعداد کم بازیکن، نماد اصلی پروژه، AXS، در ۳۰ روز گذشته ۸۲ درصد در برابر دلار آمریکا صعود کرده است.
 
AXS با وجود کاهش مداوم تعداد بازیکنان ماهانه، ۸۲٪ صعود کرد
طبق آمار activeplayer.io، بازی ویدیویی آنلاین مبتنی بر توکن غیرمثلی Axie Infinity زمانی میلیون‌ها بازیکن ماهانه داشت که در ژانویه ۲۰۲۲ به اوج خود با ۲.۷۸ میلیون نفر رسید. در حالی که ژانویه کاملاً تمام نشده است، ۳۰ روز گذشته به طور میانگین ۴۳۲,۰۰۱ بازیکن تا به امروز را نشان می‌دهد. در دسامبر ۲۰۲۲، ۴۶۸,۸۰۵ بازیکن وجود داشت که کمترین میزان در بیش از دو سال است که از نوامبر ۲۰۲۰ مشاهده نشده است.
 

Axie به طور متوسط دو میلیون بازیکن ماهانه را برای هشت ماه متوالی بین اکتبر ۲۰۲۱ و می ۲۰۲۲ در اختیار داشت. پس از ماه می، میانگین تعداد بازیکنان ماهانه به ۹۵۸,۰۴۴ کاهش یافت یا ۱,۲۰۲,۲۱۰ بازیکن کمتر از ماه قبل. طی چهار ماه بعد، تعداد بازیکنان ماهانه Axie بالای ۷۰۰,۰۰۰ باقی ماند، اما در نوامبر ۲۰۲۲ به ۵۵۶,۰۵۸ کاهش یافت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید