تاریخ: ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

کاهش تعداد دستگاه‌های خودپرداز بیت کوین در جهان

تعداد دستگاه‌های خودپرداز که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند در طول یک سال پرتلاطم برای کل صنعت در سراسر جهان کاهش یافته است. بر اساس یک گزارش جدید، ایالات متحده بیش از هر کشور دیگری ماشین‌های ارائه‌دهنده خدمات کریپتویی را از دست داده است، در حالی که استرالیا از نظر نصب‌های جدید در صدر جدول […]

تعداد دستگاه‌های خودپرداز که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند در طول یک سال پرتلاطم برای کل صنعت در سراسر جهان کاهش یافته است. بر اساس یک گزارش جدید، ایالات متحده بیش از هر کشور دیگری ماشین‌های ارائه‌دهنده خدمات کریپتویی را از دست داده است، در حالی که استرالیا از نظر نصب‌های جدید در صدر جدول قرار دارد.
 
سال ۲۰۲۲ با کمتر شدن دستگاه خودپرداز کریپتویی در سطح جهان به پایان رسید
دستگاه‌های باجه خودکار (ATM) که به کاربران امکان خرید ارزهای دیجیتال یا مبادله سکه‌ها با فیات را می‌دهند، در سال گذشته تعدادشان کاهش یافته است. بر اساس داده‌های گردآوری شده توسط Coin ATM Radar، این دوره با ۳۸,۶۹۱ دستگاه خودپرداز بیت کوین آغاز و با ۳۸,۶۰۳ دستگاه خودپرداز بیت کوین به پایان رسید که رشد منفی ۸۸ واحدی یا منفی ۰.۲ درصدی را نشان می‌دهد.
 
سایت ردیابی تاکید کرد:
این اولین باری است که می‌توانیم تعداد نصب‌های خودپرداز بیت کوین را منفی ببینیم.
 

این ارقام از گزارش رادار در دسامبر ۲۰۲۲ به دست آمده است. این مطالعه نشان می‌دهد که ایالات متحده از نظر دستگاه‌های خودپرداز فعال، با ۳۳,۹۴۱ مکان از مجموع ۳۸,۶۰۸ دستگاه خودپرداز در جهان، همچنان رهبر برجسته‌ای است. با این حال، کشور همچنین شاهد حذف بیشترین دستگاه‌های خودپرداز کریپتویی در سال گذشته بوده است، با ۱۸۸ عدد یا منفی ۰.۶٪.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید