تاریخ: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

کاهش تولید بیت کوین Argo Blockchain

غول استخراج بیت کوین، Argo Blockchain، در ماه دسامبر ۱۴۷ بیت کوین استخراج کرد که تقریباً ۲۵ درصد کمتر از سطح تولید ثبت شده در نوامبر است. دلیل اصلی کاهش، طوفان زمستانی عظیمی بود که ماه گذشته آمریکا را درنوردید و بر تأسیسات هلیوس این شرکت در دیکنز تگزاس تأثیر منفی گذاشت.   زمستان در […]

غول استخراج بیت کوین، Argo Blockchain، در ماه دسامبر ۱۴۷ بیت کوین استخراج کرد که تقریباً ۲۵ درصد کمتر از سطح تولید ثبت شده در نوامبر است. دلیل اصلی کاهش، طوفان زمستانی عظیمی بود که ماه گذشته آمریکا را درنوردید و بر تأسیسات هلیوس این شرکت در دیکنز تگزاس تأثیر منفی گذاشت.
 
زمستان در زمستان برای Argo Blockchain
کولاک شدید برفی که در حوالی کریسمس بیشتر ایالت‌ها را تحت تاثیر قرار داد، Argo Blockchain را بر آن داشت تا در کاهش مصرف برق به دیگر استخراج‌کنندگان BTC تگزاس بپیوندد. با کاهش قدرت تولید، این شرکت ۱۴۷ بیت کوین (به ارزش تقریبی ۲.۶ میلیون دلار با قیمت فعلی)، در مقایسه با ۱۹۸ بیت کوین در ماه نوامبر استخراج کرد.
 
این شرکت گفت:
در حالی که نتایج استخراج ما در ماه دسامبر کمتر از حد انتظار بود، محرک اصلی طوفان زمستانی بود که ما را به محدود کردن عملیات در هلیوس سوق داد. ما این تصمیم را گرفتیم تا نه تنها مصرف برق در شبکه را کاهش دهیم، بلکه نیازهای جامعه محلی و ایمنی کارکنان Helios خود را نیز در اولویت قرار دهیم. پس از اینکه طوفان زمستانی و دمای انجماد ناشی از آن کاهش یافت، ما با خیال راحت هلیوس را آنلاین کردیم و فعالیت خود را از سر گرفتیم.
 

ایالت Lone Star که به ندرت هوای سرد را تجربه می‌کند، شاهد کاهش دما در تعطیلات کریسمس به زیر صفر بود. شبکه برق محلی برای مقابله با این چالش تلاش کرد و وزارت انرژی ایالات متحده وضعیت اضطراری انرژی را در منطقه اعلام کرد. آب و هوا در روزهای بعد تثبیت شد، به این معنی که ماینرهای داخلی BTC می‌توانند ظرفیت تولید قبلی خود را احیا کنند.

 

Argo Blockchain همچنین فاش کرد که تا پایان دسامبر ۲۰۲۲ دارای ۱۴۱ بیت کوین بود، کل بدهی آن نزدیک به ۸۰ میلیون دلار بود، در حالی که موجودی بانکی آن در مجموع حدود ۲۰ میلیون دلار بود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید