تاریخ: ۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

کاهش حجم معاملات صرافی‌های غیرمتمرکز در سال جدید

طبق آمار، حجم معاملات ماهانه صرافی‌های غیرمتمرکز (dex) از ژانویه ۲۰۲۲ به طور قابل توجهی کاهش یافته است. پس از یک جهش کوتاه در حجم در نوامبر ۲۰۲۲، حجم معاملات dex در ۴۴ روز گذشته کم رنگ بوده است. از ۱۴ ژانویه ۲۰۲۳، Uniswap (V3) با ۱.۹ میلیارد دلار بیشترین حجم مبادلات در ۲۴ ساعت […]

طبق آمار، حجم معاملات ماهانه صرافی‌های غیرمتمرکز (dex) از ژانویه ۲۰۲۲ به طور قابل توجهی کاهش یافته است. پس از یک جهش کوتاه در حجم در نوامبر ۲۰۲۲، حجم معاملات dex در ۴۴ روز گذشته کم رنگ بوده است. از ۱۴ ژانویه ۲۰۲۳، Uniswap (V3) با ۱.۹ میلیارد دلار بیشترین حجم مبادلات در ۲۴ ساعت گذشته و دومین ارزش کل قفل شده (TVL) با ۳.۵۷ میلیارد دلار را به خود اختصاص داده است. معیارها نشان می‌دهند که Curve با ۳۹۹ میلیون دلار در ۲۴ ساعت، دومین حجم معاملات در روز شنبه و بالاترین TVL از نظر دارایی‌های قفل شده در پلتفرم‌های dex، با ۴.۱۹ میلیارد دلار قفل شده را دارد.
 
Uniswap V3 بر معاملات Dex تسلط دارد زیرا حجم مبادلات غیرمتمرکز ثابت می‌ماند
پس از دو هفته اول ژانویه ۲۰۲۳ و تا ۱۳ ژانویه ۲۰۲۳، معیارها نشان می‌دهد که ۱۵.۳۳ میلیارد دلار در مبادلات جهانی بین پلتفرم‌های صرافی غیرمتمرکز (dex) تسویه شده است. ماه گذشته، پروتکل‌های dex تقریباً ۴۳.۶۵ میلیارد دلار مبادلات را ثبت کردند، به این معنی که در دو هفته اول سال جدید، ۳۵.۱۲ درصد از حجم ماه گذشته به دست آمده است.
 

با جهش اخیر قیمت‌های ارزهای دیجیتال در بازار جهانی، جهش ۶.۲۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملات دکس در چند روز گذشته تقویت شده است. Uniswap V3 با ۱.۹ میلیارد دلار مبادله بیشترین حجم را در ۲۴ ساعت گذشته به خود اختصاص داده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید