تاریخ: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۹:۲۲

کاهش قیمت کاردانو به‌رغم انباشت نهنگ‌ها

بر اساس داده‌های بازار، نهنگ‌ها در حال خرید و انباشت کاردانو هستند. با وجود این، قیمت این التکوین در یک روند نزولی عمیق گرفتار شده است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از نیوزبی‌تی‌سی، قیمت کاردانو (ADA) علی‌رغم اقدام نهنگ‌ها در خرید و انباشت انبوه آن، همچنان در مسیر نزولی باقی مانده است. این مسئله باعث شده است عده‌ای از سرمایه‌گذاران از خود بپرسند آیا این اکوسیستم دچار مشکلات بنیادین شده و این‌که آیا دوره‌ی صعودی کاردانو با پایان سه ماهه‌ی اول ۲۰۲۳ به پایان رسیده است؟
داده‌های آن‌چین نشان می‌دهند، علی‌رغم ایجاد مجموعه‌ای از تحولات مثبت در بازار، میزان نوسان‌های قیمت کاردانو در هفته‌های اخیر کاهش یافته است.
قیمت این التکوین نسبت به اوج خود در ماه آوریل تقریبا ۲۰ درصد کاهش یافته و منطقه‌ی حمایت ۰.۳۸ دلاری را مجددا تست کرده است.
بر اساس داده‌های وب‌سایت کوین مارکت کپ، هم‌اکنون در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۳:۳۰ روز یک‌شنبه ۷ می / ۱۷ اردیبهشت – کاردانو با ۱.۳۱ درصد کاهش نسبت به روز گذشته، با قیمت ۰.۳۸۱۴ دلار معامله می‌شود. با وجود این، ارزش کاردانو در برابر رهبران بازار کریپتو، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH)، به ترتیب ۰.۲۵ و ۰.۳۹ درصد تقویت شده است. با وجود این، حجم معاملات بیست و چهار ساعته‌ی کاردانو با ۱۲.۸۴ درصد کاهش به رقم ۲۰۲,۱۵۵,۶۰۵ دلار رسیده است.

با وجود نزولی ماندن روند قیمت کاردانو و احساسات بازار در مورد آن، نشانه‌هایی از خرید و انباشت مقادیر عظیمی کاردانو در بازار به چشم می‌خورند. به گزارش وب‌سایت این‌تودبلاک، طی بیست و چهار ساعت گذشته تراکنش‌های بزرگی به ارزش بیش از ۱۰۰,۰۰۰ دلار در بازار کاردانو انجام شده‌اند. به علاوه، داده‌های بازار نشان می‌دهند دارندگان بزرگ کاردانو ۳۵ درصد از کل عرضه‌ی در گردش این التکوین را تحت کنترل دارند.
با این‌که هنوز معلوم نیست نهنگ‌ها بر اساس چه بینش و دانشی هم‌اکنون دست به خرید و انباشت زده‌اند، نوع فعالیت‌های آن‌ها نشان می‌دهد که آن‌ها روند نزولی فعلی را به عنوان فرصتی برای خرید تلقی کرده‌اند. باید این حقیقت را در نظر بگیرید که در حال حاضر،‌ قیمت کاردانو هنوز حدود ۸۷ درصد از سقف تاریخی خود در ۲۰۲۱ فاصله دارد.
با وجود این، چشم‌انداز بلندمدت کاردانو حتی پس از تجربه‌ی روند نزولی کنونی، همچنان مثبت به نظر می‌رسد. در حال حاضر، نهنگ‌ها همچنان در حال انباشت هستند؛ آن‌ها تنها در طول یک ماه بیش از ۱۵۰ میلیون کاردانو را خریداری کرده‌اند.
بنابراین، با توجه به نگاه مثبت و صعودی بازیگران قدرتمند بازار، قیمت کاردانو احتمالا به زودی بهبود خواهد یافت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید