تاریخ: ۰۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

کاهش منابع صرافی‌ها از زمان شروع فروپاشی FTX

برای بیش از ۵۰ روز یا از ۵ نوامبر ۲۰۲۲، صاحبان بیت کوین، اتریوم و استیبل کوین تقریباً ۱۹.۱۹ میلیارد دلار دارایی‌های دیجیتال را از صرافی‌های متمرکز خارج کردند. بین ۵ نوامبر تا ۲۶ دسامبر، تقریباً ۳۵۶,۸۴۸ بیت کوین و ۴.۴۸ میلیون اتر از تعداد بی‌شماری از پلتفرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال در سراسر جهان برداشت […]

برای بیش از ۵۰ روز یا از ۵ نوامبر ۲۰۲۲، صاحبان بیت کوین، اتریوم و استیبل کوین تقریباً ۱۹.۱۹ میلیارد دلار دارایی‌های دیجیتال را از صرافی‌های متمرکز خارج کردند. بین ۵ نوامبر تا ۲۶ دسامبر، تقریباً ۳۵۶,۸۴۸ بیت کوین و ۴.۴۸ میلیون اتر از تعداد بی‌شماری از پلتفرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال در سراسر جهان برداشت شد.
 
۶ میلیارد دلار بیت کوین، بیش از ۵ میلیارد دلار اتر و بیش از ۷ میلیارد دلار استیبل کوین در ۵۱ روز از صرافی‌های متمرکز خارج شدند
از زمان شروع سقوط FTX در ۵ نوامبر ۲۰۲۲، تعداد زیادی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) صرافی‌ها را ترک کرده اند. آمار cryptoquant.com نشان می‌دهد که از آن روزکه بیش از ۵۰ روز پیش است، ۳۵۶,۸۴۸ بیت کوین به ارزش ۶.۰۲ میلیارد دلار با استفاده از نرخ ارز فعلی بیت کوین خارج شده است. این بازه نزدیک به دو ماهه بیشترین تعداد برداشت بیت کوین و اتریوم در تمام سال بود.
 

در ۲۶ دسامبر ۲۰۲۲، معیارهای cryptoquant.com نشان می‌دهد که ۲,۱۵۱,۹۲۵ بیت کوین در صرافی‌های متمرکز نگهداری می‌شود. ۵۴ روز پیش در ۵ نوامبر، حدود ۲,۵۰۸,۷۷۳ بیت کوین بر روی پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو بودند. در آن روز، تقریباً ۲۲,۵۲۸,۶۲۶ اتر در صرافی‌های متمرکز نگهداری می‌شد و امروز ۴.۴۸ میلیون اتر کمتر است زیرا صرافی‌ها در حال حاضر دارای ۱۸,۰۴۵,۱۵۰ ETH هستند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید