تاریخ: ۱۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

کاهش هزینه شدن جوایز قدیمی بلاک بیت کوین

در سال ۲۰۲۱، تعدادی از جوایز بلاک ۲۰۱۰ پس از اینکه بیت کوین‌ها بیش از یک دهه بیکار ماندند، خرج شدند. علاوه بر این، در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، یک ماینر اولیه از سال ۲۰۱۰ رشته‌ای از ۲۰ جایزه بلاک قدیمی را خرج کرد. با این حال، در سال ۲۰۲۲، تنها ۱۷ جایزه بلاک از […]

در سال ۲۰۲۱، تعدادی از جوایز بلاک ۲۰۱۰ پس از اینکه بیت کوین‌ها بیش از یک دهه بیکار ماندند، خرج شدند. علاوه بر این، در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، یک ماینر اولیه از سال ۲۰۱۰ رشته‌ای از ۲۰ جایزه بلاک قدیمی را خرج کرد. با این حال، در سال ۲۰۲۲، تنها ۱۷ جایزه بلاک از سال ۲۰۱۰ مصرف شد. علاوه بر این، در ۱۰ مارس ۲۰۲۲، یک نهاد ۴۸۹.۰۹۱ بیت کوین را منتقل کرد که از سال ۲۰۱۰ در کیف پول غیرفعال بود. در آپریل ۲۰۲۲، پنج جایزه بلاک از سال ۲۰۰۹ نیز خرج شد و این اولین بلاک‌های سال ۲۰۰۹ بودند که از سال ۲۰۲۰ خرج شده بودند.
 
رکورد بالای خرج کردن جوایز بلاک بیت کوین قدیمی در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، اما این فعالیت در سال ۲۰۲۲ کند می‌شود
طبق آمار، در سال ۲۰۲۲ پاداش بلاک قدیمی کمتری از نظر یارانه بلاکی که از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۰ سرچشمه می‌گیرد در مقایسه با دو سال قبل از آن هزینه شده است. در واقع، تنها ۱۷ پاداش بلاک از سال ۲۰۱۰، در مجموع ۸۵۰ بیت کوین، پس از بیش از یک دهه غیرفعال بودن منتقل شدند.
 

اولین یارانه بلاک ۲۰۱۰ که در سال ۲۰۲۲ خرج شد در ۲۲ ژانویه در بلاک ۷۱۹,۸۲۲ منتقل شد و از آدرس BTC 14Bdw که در ۲۲ نوامبر ۲۰۱۰ ایجاد شد، سرچشمه می‌گیرد.

 

در ۱۰ مارس ۲۰۲۲، یک حجم بزرگ از ۴۸۹.۰۹۱ بیت کوین، به ارزش بیش از ۱۶.۸ میلیون دلار در آن زمان، از آدرسی که در ۲۸ اکتبر ۲۰۱۰ ایجاد شد، نقل مکان کرد. پاداش بلاک صفر ۲۰۱۰ هم در آپریل خرج شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید