تاریخ: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰

کاهش TVL پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز

در ۱۲ دسامبر ۲۰۲۲، کل ارزش قفل شده (TVL) در امور مالی غیرمتمرکز (defi) پس از کاهش ۲۵.۵ درصدی از ۵۵.۹۴ میلیارد دلار در ۵ نوامبر به ۴۱.۶۷ میلیارد دلار محدود شد. علاوه بر این، در طول ۱۲ ماه گذشته، TVL in defi به میزان ۸۲.۵۶ درصد از حدود ۲۳۹ میلیارد دلار در دسامبر ۲۰۲۱ […]

در ۱۲ دسامبر ۲۰۲۲، کل ارزش قفل شده (TVL) در امور مالی غیرمتمرکز (defi) پس از کاهش ۲۵.۵ درصدی از ۵۵.۹۴ میلیارد دلار در ۵ نوامبر به ۴۱.۶۷ میلیارد دلار محدود شد. علاوه بر این، در طول ۱۲ ماه گذشته، TVL in defi به میزان ۸۲.۵۶ درصد از حدود ۲۳۹ میلیارد دلار در دسامبر ۲۰۲۱ به مجموع امروزی کاهش یافت.
 
اقتصاد توکن قراردادهای هوشمند و تقلا در این بخش پس از شکست FTX در ماه گذشته
مالی غیرمتمرکز (defi) از شکست FTX آسیب زیادی دیده است، زیرا ارزش کل قفل شده (TVL) در defi در ۳۷ روز ۲۵.۵ درصد از ارزش خود را کاهش داده است. در زمان نگارش این مقاله، TVL در حال حاضر ۴۱.۶۷ میلیارد دلار تخمین زده شده است و TVL در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۶۳ درصد کاهش یافته است.
 

بیشتر بدانید: دیفای لاما چیست؟

 

پروتکل defi Makerdao دارای بزرگترین TVL امروز با ۶.۲۶ میلیارد دلار ارزش قفل شده است و امتیاز برتری ۱۵.۰۲٪ در مقابل بقیه جدول‌بندی TVL پروتکل‌های defi را دارد. معیارهای Defillama.com نشان می‌دهد که در طول ماه گذشته، TVL Makerdao 8.41٪ کاهش یافته است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید