تاریخ: ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

کراکن صرافی خود را در ژاپن تعطیل کرد

صرافی کریپتوکارنسی کراکن خدمات خود را در ژاپن قطع می‌کند. این شرکت توضیح داد که شرایط فعلی بازار ژاپن و بازار ضعیف کریپتو در جهان، منابع مورد نیاز برای رشد بیشتر کسب‌وکارش در ژاپن را در حال حاضر توجیه نمی‌کند.   کراکن در حال خروج از ژاپن صرافی کریپتوکارنسی کراکن روز چهارشنبه اعلام کرد که […]

صرافی کریپتوکارنسی کراکن خدمات خود را در ژاپن قطع می‌کند. این شرکت توضیح داد که شرایط فعلی بازار ژاپن و بازار ضعیف کریپتو در جهان، منابع مورد نیاز برای رشد بیشتر کسب‌وکارش در ژاپن را در حال حاضر توجیه نمی‌کند.
 
کراکن در حال خروج از ژاپن
صرافی کریپتوکارنسی کراکن روز چهارشنبه اعلام کرد که تصمیم گرفته است عملیات خود را در ژاپن متوقف کند و از ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ از آژانس خدمات مالی (JFSA) خارج شود.
 

این شرکت توضیح داد که تصمیم برای خروج از بازار کریپتوی ژاپن بخشی از تلاش‌های آن برای اولویت‌بندی منابع و سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه‌هایی است که با استراتژی شرکت همخوانی دارد و بهترین موقعیت را برای کراکن برای موفقیت بلندمدت خواهد داشت.

 

درباره صرافی کراکن (Kraken) بیشتر بدانید.

 
در جزئیات اطلاعیه آمده است:
شرایط فعلی بازار در ژاپن در ترکیب با بازار ضعیف کریپتو در سطح جهانی به این معنی است که منابع مورد نیاز برای رشد بیشتر کسب و کار ما در ژاپن در حال حاضر موجه نیستند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید