تاریخ: ۰۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

کلاهبرداری Pig Butchering آمریکا را فراگرفته

اداره تحقیقات فدرال (اف‌بی‌آی) هشدار خود را در مورد یک کلاهبرداری بسیار محبوب سرمایه‌گذاری کریپتویی به نام Pig Butchering که در سراسر ایالات متحده در حال گسترش است تکرار کرده است و گفته است وقتی وارد رسانه‌های اجتماعی و برنامه‌های دوستیابی می‌شوید و کسی شروع به ایجاد رابطه با شما می‌کند، بسیار مراقب باشید.   […]

اداره تحقیقات فدرال (اف‌بی‌آی) هشدار خود را در مورد یک کلاهبرداری بسیار محبوب سرمایه‌گذاری کریپتویی به نام Pig Butchering که در سراسر ایالات متحده در حال گسترش است تکرار کرده است و گفته است وقتی وارد رسانه‌های اجتماعی و برنامه‌های دوستیابی می‌شوید و کسی شروع به ایجاد رابطه با شما می‌کند، بسیار مراقب باشید.
 
هشدار اف‌بی‌آی در مورد کلاهبرداری کریپتویی Pig Butchering
اداره تحقیقات فدرال (FBI) هشدار خود را در مورد کلاهبرداری سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال Pig Butchering تمدید کرد. سی‌ان‌ان روز دوشنبه گزارش داد که فرانک فیشر، کارشناس روابط عمومی در بخذش آلبوکرکی اف‌بی‌آی، هشدار داد که کلاهبرداری رمزارز Pig Butchering کشور را فرا گرفته است.
 

وقتی وارد شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های دوستیابی می‌شوید و کسی شروع به ایجاد رابطه با شما می‌کند و می‌خواهد شما شروع به سرمایه‌گذاری کنید، بسیار مراقب باشید که از شما کلاهبرداری نکنند.

 

جف روزن، دادستان منطقه از شهرستان سانتا کلارا، کالیفرنیا، توضیح داد که در طرح‌های Pig Butchering، کلاهبرداران با این تصور که قربانی در حال سرمایه‌گذاری روی چیزی است، وی را فربه می‌کنند و او را وادار می‌کنند که پول خود را به ارز دیجیتال منتقل کند. او افزود که مجرمان در طرح‌های Pig Butchering کیف‌های دیجیتال قربانیان خود را فربه می‌کنند و سپس پول را می‌دزدند.

 

دفتر روزن یک کارگروه چند سازمانی را مدیریت می‌کند که با جرایم مرتبط با فناوری مبارزه می‌کند. او خاطرنشان کرد که بر اساس تحقیقات انجام شده توسط تیمش، این کلاهبرداری‌های سرمایه‌گذاری کریپتویی معمولاً در خارج از کشور مانند کامبوج و چین عمل می‌کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید