تاریخ: ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۹

کمک بایننس به آذربایجان در مقررات کریپتو

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس پیشنهاد حمایت از آذربایجان در تلاش برای ایجاد مقررات برای دارایی‌های دیجیتال را ارائه کرده است. پلتفرم پیشرو معاملات سکه امسال در منطقه فعال بوده است و به دنبال گسترش حضور در بازار و افزایش تعامل با مقامات است.   بایننس برای کمک به مقامات پولی آذربایجان با مقررات مربوط به […]

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس پیشنهاد حمایت از آذربایجان در تلاش برای ایجاد مقررات برای دارایی‌های دیجیتال را ارائه کرده است. پلتفرم پیشرو معاملات سکه امسال در منطقه فعال بوده است و به دنبال گسترش حضور در بازار و افزایش تعامل با مقامات است.
 
بایننس برای کمک به مقامات پولی آذربایجان با مقررات مربوط به ارزهای دیجیتال
اولگا گونچارووا، مدیر روابط دولتی این شرکت در کشورهای مشترک المنافع (CIS) گفت که بزرگترین صرافی جهان برای دارایی‌های دیجیتال، Binance، آماده است تا از بانک مرکزی آذربایجان (CBA) در ایجاد مکانیسم‌هایی برای تنظیم مقررات کریپتویی پشتیبانی کند.
 
نماینده بایننس در گفتگو با خبرگزاری ترند آذربایجان فاش کرد که در جلسه اخیر با مقامات CBA در مورد موضوعات نظارتی صحبت شده است و اظهار داشت:
در عمل، هم در سراسر جهان و هم در تعدادی از کشورهای مستقل مشترک المنافع، بانک‌های مرکزی به جای ممنوع کردن آن، راه را برای تنظیم ارزهای دیجیتال انتخاب می‌کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید