تاریخ: ۲۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۹

کمک بایننس به Go Plus Security

علیرغم سقوط کریپتو که با سقوط FTX تشدید شد، جذابیت Web3 برای سرمایه‌گذاران همچنان مورد توجه قرار نمی‌گیرد. بایننس لبز، بازوی سرمایه‌گذاری مخاطره آمیز بزرگترین صرافی کریپتویی جهان، در راستای برنامه‌های سرمایه‌گذاری بلندپروازانه در بازار نزولی در حال انجام، اعلام کرد که دور دوم خصوصی Go Plus Security را رهبری می‌کند. ارزش سرمایه‌گذاری اعلام نشده […]

علیرغم سقوط کریپتو که با سقوط FTX تشدید شد، جذابیت Web3 برای سرمایه‌گذاران همچنان مورد توجه قرار نمی‌گیرد. بایننس لبز، بازوی سرمایه‌گذاری مخاطره آمیز بزرگترین صرافی کریپتویی جهان، در راستای برنامه‌های سرمایه‌گذاری بلندپروازانه در بازار نزولی در حال انجام، اعلام کرد که دور دوم خصوصی Go Plus Security را رهبری می‌کند. ارزش سرمایه‌گذاری اعلام نشده است. تزریق سرمایه جدید برای توسعه بیشتر داده‌های امنیتی، ایجاد یک بازار خدمات امنیتی و انجام استخدام‌های جدید برای ارائه‌دهنده زیرساخت امنیتی Web3 به کار گرفته خواهد شد.
 
دور تامین مالی با حمایت بایننس برای بالابردن امنیت Web3
طبق پست رسمی، Go Plus Security همچنین قصد دارد از این بودجه برای راه‌اندازی یک بازار خدمات امنیتی در پایان سال ۲۰۲۲ استفاده کند. تاکنون، این استارت آپ داده‌های امنیتی را به ۱۳ زنجیره ارائه می‌دهد.
 
یی هه، یکی از بنیانگذاران بایننس و رئیس آزمایشگاه بایننس، اظهار داشت:
امنیت برای اکوسیستم و جامعه در حال رشد Web3 اساسی است. با حمایت از راه‌حل‌های مصرف‌کننده مانند Go plus Security، امیدواریم ببینیم که چگونه خدمات امنیتی برای کاربران نهایی می‌توانند تکامل یابند و پیشرفت کنند.
 

این اقدام چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که Changpeng Zhao (CZ)، مدیرعامل بایننس، برنامه‌های خود را برای استفاده از ذخیره شگفت‌انگیز ۱ میلیارد دلاری برای خرید و سرمایه‌گذاری تایید کرد. طبق برآوردهای اخیر، بایننس در حال حاضر بیش از ۳۲۵ میلیون دلار برای بیش از ۶۷ پروژه تنها در سال جاری متعهد شده است. در مقابل، صرافی کریپتو حدود ۱۴۰ میلیون دلار را در ۷۳ پروژه برای کل سال ۲۰۲۱ در میان بازار کریپتو به مراتب صعودی‌تر هزینه کرد.

برچسب هااخبار صرافی بایننس اخبار وب۳

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید