تاریخ: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

کمک مالی ۳۰۰ میلیون دلاری Amber Group

Amber Group، یک پلتفرم ارز دیجیتال با حمایت شرکت سرمایه‌گذاری سنگاپوری Temasek، یک دور سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری را تکمیل کرد. این پول بین مشتریانی که از سقوط FTX آسیب دیده اند توزیع می‌شود. این شرکت که به دلیل ادامه بازار نزولی مجبور به مقابله با مشکلات شدید بود، اخیراً بورس سنگاپور، Sparrow Holdings را […]

Amber Group، یک پلتفرم ارز دیجیتال با حمایت شرکت سرمایه‌گذاری سنگاپوری Temasek، یک دور سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیون دلاری را تکمیل کرد. این پول بین مشتریانی که از سقوط FTX آسیب دیده اند توزیع می‌شود. این شرکت که به دلیل ادامه بازار نزولی مجبور به مقابله با مشکلات شدید بود، اخیراً بورس سنگاپور، Sparrow Holdings را خریداری کرد.
 
تلاش برای جبران خسارت قربانیان
همانطور که در توییتر اعلام شد، جمع‌آوری کمک‌های مالی سری C توسط Fenbushi Capital US رهبری شد. Amber Group گفت که این اقدام نشان‌دهنده اعتماد سرمایه‌گذاران به عملیات شرکت و تعهد به همکاری با پلتفرم علیرغم مشکلات اخیر آن است.
 
پلتفرم اعلام کرد:
به عنوان بخشی از آینده، سازگاری و محافظت از مشتریان خود در این محیط بازار چالش برانگیز برای ما مهم است.
 

همانطور که قبلاً فاش شد، Amber Group در معرض FTX یا Alameda Research قرار نداشت. از سوی دیگر، در صرافی ورشکسته شرکت‌کننده فعال معاملاتی بوده است.

 

وجوه حاصل از آخرین دور تأمین مالی به مشتریانی می‌رسد که به دلیل سقوط FTX در محصولات پلتفرم ضرر کرده اند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید