تاریخ: ۰۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

کمک مالی ۸ میلیون یورویی اسپانیا برای متاورس

وزارت فرهنگ و ورزش اسپانیا تصمیم گرفته است ۸ میلیون یورو (۸.۵ میلیون دلار) را به سمت توسعه بازی‌های ویدیویی و تجربیات متاورسی اختصاص دهد. این برنامه که بخشی از (Recovery, Transformation, and Resilience Plan) اسپانیا است، کمک‌های بلاعوض را برای انکوباتور پروژه‌ها در این مناطق در سال ۲۰۲۳ اعطا می‌کند.   اسپانیا ۸ میلیون […]

وزارت فرهنگ و ورزش اسپانیا تصمیم گرفته است ۸ میلیون یورو (۸.۵ میلیون دلار) را به سمت توسعه بازی‌های ویدیویی و تجربیات متاورسی اختصاص دهد. این برنامه که بخشی از (Recovery, Transformation, and Resilience Plan) اسپانیا است، کمک‌های بلاعوض را برای انکوباتور پروژه‌ها در این مناطق در سال ۲۰۲۳ اعطا می‌کند.
 
اسپانیا ۸ میلیون یورو برای کمک به متاورس و اکوسیستم بازی‌های ویدیویی اختصاص می‌دهد
بازی‌های ویدیویی و تجربیات متاورسی در برنامه‌های فرهنگی برخی از کشورهای کلیدی در سراسر جهان در نظر گرفته می‌شوند. وزارت فرهنگ اسپانیا تصمیم گرفته است ۸ میلیون یورو (۸.۵۱ میلیون دلار) را برای توسعه بازی‌های ویدیویی و تجربیات متاورسی اختصاص دهد، زیرا این سازمان ارزش این صنایع را برای کشور تشخیص می‌دهد.
 

این برنامه که در حال حاضر در موج دوم خود قرار دارد، بودجه را ۷۰۰ درصد در مقایسه با موج اول افزایش داد، زمانی که کمی بیش از ۱ میلیون یورو برای کمک به شرکت‌های این بخش در نظر گرفته شد. با این حال، ۲۵ پروژه برای برخورداری از این کمک‌ها در آن زمان انتخاب شدند.

 

وجوهی که باید توسط اتحادیه اروپا ارائه شود، در قالب کمک‌های مالی سالانه یا چند ساله به شرکت‌های این بخش به عنوان بخشی از Recovery, Transformation, and Resilience Plan که به دنبال دیجیتالی کردن و نوسازی است، ارائه می‌شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید