تاریخ: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

کمیته اعتباردهندگان جمینی برای حل مشکلات نقدینگی

تقریباً دو هفته پیش گزارشی از فایننشال تایمز (FT) ادعا کرد که جنسیس گلوبال کپیتال ۹۰۰ میلیون دلار به مشتریان جمینی بدهکار است و منابع نشریه خاطرنشان کردند که صرافی در تلاش برای بازیابی وجوه با ایجاد یک کمیته برای این کار است. ۳۱ روز پس از اینکه جمینی برداشت‌های برنامه Earn را متوقف کرد، […]

تقریباً دو هفته پیش گزارشی از فایننشال تایمز (FT) ادعا کرد که جنسیس گلوبال کپیتال ۹۰۰ میلیون دلار به مشتریان جمینی بدهکار است و منابع نشریه خاطرنشان کردند که صرافی در تلاش برای بازیابی وجوه با ایجاد یک کمیته برای این کار است. ۳۱ روز پس از اینکه جمینی برداشت‌های برنامه Earn را متوقف کرد، کامرون وینکلووس در توییتی نوشت که کمیته‌ای را با هولیهان لوکی به عنوان مشاور مالی تشکیل داده است.
 
Gemini امیدوار است با کمیته اعتباردهندگان تازه ایجاد شده و مشاور Houlihan Lokey مسیری برای بازیابی وجوه فراهم کند
در ۱۷ دسامبر ۲۰۲۲، کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، به‌روزرسانی‌ای را در مورد برنامه Earn این شرکت منتشر کرد. وینکلووس گفت هولیهان لوکی، مشاور مالی کمیته بستانکاران، حمایت از طرحی را برای حل مشکلات نقدینگی در Genesis و DCG و ارائه مسیری برای بازیابی وجوه آغاز کرده است.
 
صرافی ارز دیجیتال برنامه Earn را در ۱۶ نوامبر ۲۰۲۲ متوقف کرد و به نقل از شریک وام دهی شرکت Genesis Global Capital نیز برداشت را متوقف کرد. جمینی در آن زمان گفت:
ما در حال کار با تیم جنسیس هستیم تا به مشتریان کمک کنیم تا وجوه خود را در اسرع وقت از برنامه Earn برداشت کنند.
 

جنسیس از سرایت FTX رنج می‌برد و به یکی از واحدهای این شرکت موقعیتی در کمیته اعتباردهندگان رسمی پرونده ورشکستگی FTX اعطا شد. بنا به گزارش منابع FT و وال استریت ژورنال (WSJ)، جنسیس همچنین یک میلیارد دلار سرمایه از سرمایه‌گذاران درخواست می‌کرد. توییت Winklevoss در روز شنبه همچنین اشاره کرد که کمیته در مراحل اولیه است.

 

بیشتر بدانید: صرافی جمینی، تمام آنچه که باید بدانید

 
وینکلووس گفت:
هنوز مراحل اولیه است و بحث‌ها در حال انجام است، با این حال، به محض اینکه اطلاعات بیشتری در دسترس باشد، شما را به‌روز خواهیم کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید