تاریخ: ۲۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵

کمیته ملی بلاکچین آرژانتین

دولت آرژانتین یک کمیته ملی بلاکچین را به منظور ایجاد دستورالعمل‌ها برای استراتژی پذیرش بلاکچین در سطح دولتی تعیین کرده است. آرژانتین در سندی به اهمیت این فناوری برای آینده اشاره می‌کند و موارد استفاده متعددی را ارائه می‌کند که از معرفی بلاکچین برای تحول دیجیتالی کشور سود می‌برد.   آرژانتین کمیته ملی بلاکچین را […]

دولت آرژانتین یک کمیته ملی بلاکچین را به منظور ایجاد دستورالعمل‌ها برای استراتژی پذیرش بلاکچین در سطح دولتی تعیین کرده است. آرژانتین در سندی به اهمیت این فناوری برای آینده اشاره می‌کند و موارد استفاده متعددی را ارائه می‌کند که از معرفی بلاکچین برای تحول دیجیتالی کشور سود می‌برد.
 
آرژانتین کمیته ملی بلاکچین را تشکیل می‌دهد
کشورهای بیشتر و بیشتری اکنون با اجرای فناوری بلاکچین می‌توانند برخی از عملکردهای عمومی خود را بهبود بخشند. آرژانتین اخیرا دستورالعمل ملی بلاکچین خود را صادر کرده است.
 

این سند که در ۷ دسامبر ارائه شد، همچنین یک کمیته ملی بلاکچین را ایجاد می‌کند که این مسئولیت را بر عهده خواهد داشت که به عنوان یک تعامل در اکوسیستم بلاکچین محلی برای ارتقای قابلیت همکاری فناوری‌های بلاکچین و یک دولت خوب عمل کند.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در آرژانتین

 

این کمیته توسط دبیرخانه نوآوری عمومی و سایر سازمان‌های ایالتی تشکیل می‌شود که سیاست‌های عمومی و راه‌حل‌های فناوری مبتنی بر بلاکچین را توسعه خواهند داد. با این حال، این سازمان‌های دیگر که برای عضویت در کمیته فراخوانده شده‌اند، به عنوان بخشی از چارچوب صادر شده به تفصیل ذکر نشده‌اند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید