تاریخ: ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

کوین اولری از موضع خود دفاع می‌کند

کوین اولری با نام مستعار آقای شگفت‌انگیز، از حمایت خود از صرافی رمزارز سقوط کرده FTX و مدیر عامل سابق آن سم بنکمن فراید (SBF) دفاع کرده است. وی تاکید کرد که اینجا آمریکا است و نظام قضایی فرض برائت را فراهم می‌کند مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. اولری همچنین اتهام Changpeng Zhao (CZ) […]

کوین اولری با نام مستعار آقای شگفت‌انگیز، از حمایت خود از صرافی رمزارز سقوط کرده FTX و مدیر عامل سابق آن سم بنکمن فراید (SBF) دفاع کرده است. وی تاکید کرد که اینجا آمریکا است و نظام قضایی فرض برائت را فراهم می‌کند مگر اینکه خلاف آن ثابت شود. اولری همچنین اتهام Changpeng Zhao (CZ) مدیر عامل بایننس را رد کرد که در یک جلسه استماع سنای ایالات متحده درباره علت شکست FTX به دلیل بایننس، شهادت دروغ گفته است.
 
کوین اولری به دفاع از سم بنکمن فراید ادامه می‌دهد
کوین اولری در مصاحبه‌ای با CNBC روز جمعه از موقعیت خود به عنوان سخنگوی صرافی سقوط کرده FTX دفاع کرد. او همچنین در مورد مدیر عامل بایننس، Changpeng Zhao (CZ) صحبت کرد که او را دروغگو خوانده است.
 
اولری وقتی از او پرسیده شد که چرا مدیر عامل سابق FTX، سم بنکمن فراید (SBF) را به شدت محکوم نکرد، پاسخ داد:
این آمریکاست. نظام قضایی فرض برائت را فراهم می‌کند مگر اینکه خلاف آن ثابت شود.
 

مدیر سابق FTX هفته گذشته در باهاما دستگیر شد. دولت ایالات متحده و چندین تنظیم کننده چندین اتهام کلاهبرداری را علیه او و صرافی ارزهای دیجیتالش مطرح کرده اند. OLeary سخنگوی FTX و سرمایه‌گذار در این صرافی بود. این شرکت حدود ۱۵ میلیون دلار به او پرداخت تا سخنگوی آن شود کهاولری گفت زمانی که صرافی اعلام ورشکستگی کرد، این مبلغ از دست رفت.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید