تاریخ: ۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶
1

کوین بیس حدود ۲۰٪ از نیروی کار خود را کاهش می‌دهد

صرافی رمزارز Coinbase (COIN) اعلام کرده است که در حال برنامه‌ریزی برای کاهش تعداد کارکنان خود با حدود ۹۵۰ کارمند به عنوان بخشی از بازسازی است که انتظار دارد تا پایان سه ماهه دوم ۲۰۲۳ تکمیل شود. این رقم حدود ۲۰ درصد از نیروی کار کوین بیس است که طبق وب سایت این شرکت حدود […]

صرافی رمزارز Coinbase (COIN) اعلام کرده است که در حال برنامه‌ریزی برای کاهش تعداد کارکنان خود با حدود ۹۵۰ کارمند به عنوان بخشی از بازسازی است که انتظار دارد تا پایان سه ماهه دوم ۲۰۲۳ تکمیل شود. این رقم حدود ۲۰ درصد از نیروی کار کوین بیس است که طبق وب سایت این شرکت حدود ۴۷۰۰ نفر است. این شرکت انتظار دارد که بازسازی ۱۴۹ تا ۱۶۳ میلیون دلار هزینه داشته باشد.
 
Coinbase حدود ۲۰٪ از نیروی کار خود را به دلیل زمستان طولانی Crypto کاهش می‌دهد
کوین بیس در روز سه‌شنبه در پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اعلام کرد که به شرایط جاری بازار که بر اقتصاد کریپتو تأثیر می‌گذارد پاسخ می‎دهد. این شرکت انتظار دارد که بازسازی ۱۴۹ تا ۱۶۳ میلیون دلار هزینه داشته باشد که شامل ۵۸ تا ۶۸ میلیون دلار هزینه‌های نقدی مربوط به اخراج کارمندان می‌شود.
 

Coinbase در ژوئن گذشته در بازار نزولی کریپتو خبر کم شدن کارمندان را گفته بود. مدیر عامل شرکت برایان آرمسترانگ در آن زمان گفت که این شرکت در بازار گاوی ارزهای دیجیتال بسیار سریع رشد کرده است و از ۱۲۵۰ کارمند به بیش از ۵۰۰۰ کارمند در ابتدای سال ۲۰۲۱ رسیده است. این شرکت با کاهش ۱۱۰۰ شغل، معادل ۱۸ درصد از نیروی کار خود در آن زمان، شروع به کار کرد و پس از آن ۶۰ شغل دیگر در نوامبر انجام شد، زیرا زمستان کریپتو با فروپاشی صرافی FTX حتی سردتر شد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید