تاریخ: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۹:۰۴
1

کوین مارکت کپ بخشی را ویژه نمایش ذخایر صرافی‌ها اضافه کرد

کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) که شناخته‌شده‌ترین پلتفرم در زمینه ارائه داده‌های مربوط به ارزهای دیجیتال از جمله قیمت، حجم معاملات، اطلاعات صرافی‌ها و… محسوب می‌شود، به‌تازگی بخشی را ویژه نمایش اطلاعات مربوط به ذخایر صرافی‌های متمرکز، به وب‌سایت خود اضافه کرده است. به گزارش ارزدیجیتال، به‌دنبال بی‌اعتماد‌شدن معامله‌گران ارزهای دیجیتال به صرافی‌های متمرکز پس از […]

کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) که شناخته‌شده‌ترین پلتفرم در زمینه ارائه داده‌های مربوط به ارزهای دیجیتال از جمله قیمت، حجم معاملات، اطلاعات صرافی‌ها و… محسوب می‌شود، به‌تازگی بخشی را ویژه نمایش اطلاعات مربوط به ذخایر صرافی‌های متمرکز، به وب‌سایت خود اضافه کرده است.

به گزارش ارزدیجیتال، به‌دنبال بی‌اعتماد‌شدن معامله‌گران ارزهای دیجیتال به صرافی‌های متمرکز پس از اعلام ورشکستگی FTX، بسیاری از پلتفرم‌های معاملاتی با هدف جلب اعتماد مشتریان خو اقدام به انتشار اطلاعات ذخایر و موجودی آدرس‌های خود کردند.

اکنون اگر به صفحه‌ صرافی‌ها در وب‌سایت کوین مارکت کپ مراجعه کنید، روبه‌روی نام برخی از صرافی‌ها علامت جدیدی مشاهده می‌کنید که نشان می‌دهد اطلاعات ذخایر آن صرافی در کوین مارکت کپ موجود است.

در حال حاضر اطلاعات ذخایر صرافی‌های مطرحی مثل خودِ بایننس که مالک کوین مارکت کپ محسوب می‌شود، کوکوین، بیتفینکس (Bitfinex)، OKX، بای‌بیت (ByBit) و کریپتو دات کام (Crypto.com) در این پلتفرم موجود است و کاربران می‌توانند ذخایر صرافی‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنند.

طبق آمارهای موجود در کوین مارکت کپ، بایننس در حال حاضر مجموعاً ۷۸.۷۹میلیارد دلار دارایی در آدرس‌های خود اختیار دارد که ۲۸.۳درصد آن بایننس یو‌اس‌دی (BUSD)، ۱۸.۷درصد بایننس کوین (BNB)، ۲۴.۵درصد تتر، ۱۰.۸درصد بیت کوین، ۶.۶درصد اتریوم و مابقی در قالب دیگر ارزهای دیجیتال است.

اطلاعات مربوط به ذخایر صرافی بایننس.

کوین مارکت کپ همچنین درباره این ویژگی جدید گفته است که تمامی اطلاعات مربوط به موجودی آدرس‌های صرافی‌های مختلف توسط «اشخاص ثالث» تأمین می‌شود و این مجموعه صحت و دقت این داد‌ها را تأیید نمی‌کند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید