تاریخ: ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶

کیف پول ارزهای دیجیتال سازمان‌های دولتی روسیه

دادستان‌ها هشدار داده‌اند که مقامات روسیه به سختی می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی را که به دست آورده‌اند، نقد کنند. آنها همچنین از دولت خواسته‌اند که ارزهای دیجیتال را به‌عنوان دارایی به رسمیت بشناسد، به بخش‌ها اجازه دهند تا کیف پول دیجیتال داشته باشند و از صرافی‌های کریپتویی استفاده کنند.   دفتر دادستانی اصرار دارد که بازرسان […]

دادستان‌ها هشدار داده‌اند که مقامات روسیه به سختی می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی را که به دست آورده‌اند، نقد کنند. آنها همچنین از دولت خواسته‌اند که ارزهای دیجیتال را به‌عنوان دارایی به رسمیت بشناسد، به بخش‌ها اجازه دهند تا کیف پول دیجیتال داشته باشند و از صرافی‌های کریپتویی استفاده کنند.
 
دفتر دادستانی اصرار دارد که بازرسان روسی باید کیف پول ارزهای دیجیتال داشته باشند
روزنامه تجاری کومرسانت گزارش داد، دادستان‌های روسیه متقاعد شده‌اند که مقامات تحقیقاتی، در میان سایر نهادهای دولتی، باید اجازه داشته باشند کیف پول‌های کریپتویی را راه‌اندازی کنند و بتوانند سکه‌های دیجیتال مصادره‌شده را ذخیره و به پول فیات تبدیل کنند.
 

دادستان مدینا دولگیوا از بخش اصلی دفتر قضایی به شرکت‌کنندگان در یک میزگرد در مورد عدالت الکترونیکی گفت که دفتر دادستان کل به طور مداوم از شناسایی دارایی‌های دیجیتال به عنوان اموالی که در صورت کسب مجرمانه قابل توقیف هستند، دفاع کرده است.

 

بیشتر بدانید: قوانین ارزهای دیجیتال در روسیه

 

در این جلسه که توسط کمیته قانون اساسی و ایالت‌سازی در شورای روسیه، مجلس علیای پارلمان سازماندهی شد، دولگیوا خاطرنشان کرد که دادگاه‌ها همچنان تصمیمات متناقضی می‌گیرند، در حالی که برخی رمزارزها را به عنوان دارایی می‌شناسند، برخی دیگر این کار را نمی‌کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید