تاریخ: ۰۵ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

کیف پول BitKeep هک شد!

این دومین سوء استفاده‌ای است که کیف پول محبوب را در چند ماه گذشته تحت تأثیر قرار می‌دهد. PeckShield، شرکت تجزیه و تحلیل و امنیت بلاکچین، اوایل امروز گزارش داد که برخی از کاربران کیف پول BitKeep سرمایه خود را از این پلتفرم خارج کرده اند. بر اساس برآوردهای فعلی، کل مبلغ سرقت شده تقریباً […]

این دومین سوء استفاده‌ای است که کیف پول محبوب را در چند ماه گذشته تحت تأثیر قرار می‌دهد. PeckShield، شرکت تجزیه و تحلیل و امنیت بلاکچین، اوایل امروز گزارش داد که برخی از کاربران کیف پول BitKeep سرمایه خود را از این پلتفرم خارج کرده اند. بر اساس برآوردهای فعلی، کل مبلغ سرقت شده تقریباً ۸ میلیون دلار در دارایی‌های مختلف دیجیتال است. پس از Hacktober که بدترین ماه در صنعت کریپتو از نظر هک‌ها و سوء استفاده‌ها بود، به نظر می‌رسد مهاجمان هم‌اکنون به حالت تهاجمی بازگشته اند.
 
کیف پول BitKeep به مبلغ ۸ میلیون دلار هک شد
طبق گفته Peckshield، آخرین مورد قربانی کیف پول BitKeep است. این شرکت امنیتی به نقل از یکی از مقامات BitKeep گفت وجوه چندین کاربر به سرقت رفت. آنها نسخه APK هک شده را که قبلا دانلود شده بود مقصر دانستند. برخی از کاربران توییتر آن را تأیید کردند و گفتند اخیراً ایمیل‌های مشکوکی در مورد دانلود نسخه دیگری از کیف پول دریافت کرده‌اند که فکر می‌کنند ممکن است حملات فیشینگ باشد.
 

PeckShield افزود که مقدار ارزهای دیجیتال سرقت شده در حال حاضر حدود ۸ میلیون دلار است، از جمله BNB ،ETH ،USDT و DAI.

 

BitKeep این سوء استفاده را در کانال رسمی تلگرام خود تأیید کرد و از کاربران خواست در صورتی که نسخه APK آسیب دیده را دانلود کرده بودند، وجوه خود را به برنامه رسمی موجود در فروشگاه Google Play یا App Store منتقل کنند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید