تاریخ: ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

کیوساکی بیت کوین را به جای آلت کوین می‌خرد

کیوساکی گفت که SEC ایالات متحده بیشتر آلت‌کوین‌ها را نابود می‌کند زیرا آنها در واقع اوراق بهادار هستند. رابرت کیوساکی معتقد است که قانون‌گذاران ایالات متحده پس از طبقه‌بندی سکه‌ها به عنوان اوراق بهادار، به سختی در برابر اکثر آلت‌کوین‌ها اقدام خواهند کرد. به این ترتیب، نویسنده چندین کتاب پرفروش به سرمایه‌گذاری تنها در بیت […]

کیوساکی گفت که SEC ایالات متحده بیشتر آلت‌کوین‌ها را نابود می‌کند زیرا آنها در واقع اوراق بهادار هستند. رابرت کیوساکی معتقد است که قانون‌گذاران ایالات متحده پس از طبقه‌بندی سکه‌ها به عنوان اوراق بهادار، به سختی در برابر اکثر آلت‌کوین‌ها اقدام خواهند کرد. به این ترتیب، نویسنده چندین کتاب پرفروش به سرمایه‌گذاری تنها در بیت کوین ادامه می‌دهد که CFTC و حتی SEC گفته اند که یک کالا است.
 
سرمایه‌گذاری کیوساکی در بیت کوین
این کارآفرین، نویسنده و سرمایه‌گذار ۷۵ ساله آمریکایی در طول بحران ناشی از کووید ۱۹، لحن خود را در مورد ارز دیجیتال اصلی تغییر داد و گفت که این دارایی در مواقع عدم اطمینان شدید، خود را ثابت کرده است. او از آن زمان از هر فرصتی برای تمجید از بیت کوین و توصیه به مردم برای شروع خرید استفاده کرده است.
 

او همچنین بیت کوین را در گذشته با طلا و نقره مقایسه کرده است و همین کار را در جدیدترین پست توییتری خود انجام داد که این سؤال را در مورد اینکه آیا او در دارایی دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کند یا خیر، جنجال برانگیز می‌کند. کیوساکی آینده تلخی را برای اکثر آلت‌کوین‌ها می‌بیند، زیرا معتقد است که آنها در دسته اوراق بهادار قرار می‌گیرند.

 

در عین حال، بیت کوین سال‌هاست که توسط کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده به عنوان یک کالا طبقه‌بندی شده است. به همین دلیل کیوساکی ادعا کرد که به انباشت بیت کوین ادامه می‌دهد. 

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید