تاریخ: ۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

گری وانگ و کارولین الیسون به تقلب اعتراف کردند

در ۲۱ دسامبر ۲۰۲۲، وکیل ایالات متحده، دامیان ویلیامز، اعلام کرد که وزارت دادگستری ناحیه جنوبی نیویورک (SDNY) علیه کارولین الیسون، مدیرعامل Alameda Research و گری وانگ، یکی از بنیانگذاران FTX، شکایت کرد. ویلیامز اعلام کرد که الیسون و وانگ هر دو با مقامات اجرای قانون همکاری کرده اند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات […]

در ۲۱ دسامبر ۲۰۲۲، وکیل ایالات متحده، دامیان ویلیامز، اعلام کرد که وزارت دادگستری ناحیه جنوبی نیویورک (SDNY) علیه کارولین الیسون، مدیرعامل Alameda Research و گری وانگ، یکی از بنیانگذاران FTX، شکایت کرد. ویلیامز اعلام کرد که الیسون و وانگ هر دو با مقامات اجرای قانون همکاری کرده اند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) همچنین وانگ و الیسون را در همان روز متهم کرد و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) نیز این موضوع را با اتهاماتی دنبال کرد. CFTC در بیانیه‌ای در روز چهارشنبه گفت کارولین الیسون و گری وانگ مسئولیت کارهایشان را می‌پذیرند.
 
وانگ و الیسون با مجریان قانون همکاری می‌کنند
دامیان ویلیامز، دادستان ایالات متحده و وزارت دادگستری SDNY (DOJ) اعلام کردند که دولت علیه زیکسیائو (گری) وانگ، یکی از بنیانگذاران FTX و کارولین الیسون، مدیر عامل Alameda Research، اتهامات کلاهبرداری را مطرح کرده است.
 

بیشتر بدانید: صرافی FTX، از ارزش‌گذاری ۳۲ میلیاردی تا ورشکستگی!

 
ویلیامز به مطبوعات گفت:
هر دو، الیسون و وانگ به اتهاماتشان اعتراف کردند و هر دو با SDNY همکاری می‌کنند.
 

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید