تاریخ: ۲۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

گری گنسلر می‌گوید تنظیم مقررات کریپتویی مهم است

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، بر اهمیت رعایت واسطه‌ها در اوراق بهادار کریپتویی تأکید کرده است. علاوه بر این، شورای نظارت بر ثبات مالی وزارت خزانه‌داری ایالات متحده (FSOC) توصیه کرده است که آژانس‌های نظارتی همچنان به اجرای قوانین و مقررات موجود قابل اجرا در اکوسیستم دارایی‌های کریپتویی ادامه […]

گری گنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، بر اهمیت رعایت واسطه‌ها در اوراق بهادار کریپتویی تأکید کرده است. علاوه بر این، شورای نظارت بر ثبات مالی وزارت خزانه‌داری ایالات متحده (FSOC) توصیه کرده است که آژانس‌های نظارتی همچنان به اجرای قوانین و مقررات موجود قابل اجرا در اکوسیستم دارایی‌های کریپتویی ادامه دهند.
 
گری گنسلر در مورد مقررات کریپتویی
گری گنسلر، رئیس SEC، روز جمعه در اظهارات خود در برابر شورای نظارت بر ثبات مالی وزارت خزانه داری ایالات متحده (FSOC) درباره مقررات ارزهای دیجیتال صحبت کرد.
 
گنسلر گفت:
هیچ چیز در مورد بازارهای کریپتویی با قوانین اوراق بهادار ناسازگار نیست. با این حال، ریسک‌های ناشی از این بازار سوداگرانه، نوسان و آنچه من معتقدم عمدتاً ناسازگار است، سرمایه‌گذاران را در معرض خطر قرار می‌دهد.
 
او تاکید کرد:
به همین دلیل است که واسطه‌ها و صادرکنندگان توکن‌های اوراق بهادار کریپتو مطابق با اهمیت است.
 

بیشتر بدانید: گری گنسلر کیست؟

 
رئیس SEC در پایان گفت:
در حالی که به نظر نمی‌رسد خطرات ناشی از بازارهای کریپتو معمولاً به بخش مالی سنتی سرایت کرده باشد، ما باید مراقب باشیم تا از این احتمال محافظت کنیم.
 

گنسلر و SEC به دلیل جلوگیری نکردن از سقوط صرافی کریپتویی FTX مورد انتقاد قرار گرفته‌اند، زیرا کارکنان SEC، از جمله خود رئیس، جلسات متعددی با سم بنکمن فراید (SBF) مدیرعامل سابق FTX داشتند. هفته گذشته پس از دستگیری در باهاما، ناظر اوراق بهادار سرانجام بنکمن فراید و صرافی ارزهای دیجیتال او را به کلاهبرداری متهم کرد. تام ایمر، نماینده کنگره ایالات متحده، از گنسلر خواسته است تا در برابر کنگره در مورد هزینه شکست‌های قانونگذاری کریپتویی خود شهادت دهد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید