تاریخ: ۲۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۰

گزارش می‌گوید که دو کوان اکنون در صربستان است

یک گزارش جدید ادعا کرده است که دو کوان، مدیر عامل فراری آزمایشگاه Terraform، در حال حاضر در صربستان اقامت دارد. این گزارش می‌افزاید که دولت کره جنوبی با دولت صربستان در این زمینه تعامل کرده است. در همین حال، کوان سم بنکمن فراید و آلامدا ریسرچ را به سازماندهی رویدادهایی که منجر به Depeg […]

یک گزارش جدید ادعا کرده است که دو کوان، مدیر عامل فراری آزمایشگاه Terraform، در حال حاضر در صربستان اقامت دارد. این گزارش می‌افزاید که دولت کره جنوبی با دولت صربستان در این زمینه تعامل کرده است. در همین حال، کوان سم بنکمن فراید و آلامدا ریسرچ را به سازماندهی رویدادهایی که منجر به Depeg سکه UST شد، متهم کرده است.
 
دو کوان در صربستان است
به گزارش نشریه آنلاین کره جنوبی Chosun، دو کوان، مدیر عامل آزمایشگاه Terraform که به اتهام ارائه اطلاعات نادرست به سرمایه‌گذاران تحت تعقیب است، در صربستان زندگی می‌کند. این گزارش می‌افزاید که وزارت دادگستری در سئول اکنون به دنبال کمک دولت صربستان برای بررسی این ادعاها است.
 

مقامات همچنین در حال بررسی این احتمال هستند که کسی در صربستان به کوان کمک می‌کند یا خیر.

 

بیشتر بدانید: دو کوان کیست؟

 

آخرین افشای محل اختفای کوان تنها چند ماه پس از آن صورت می‌گیرد که گزارش‌ها حاکی از آن بود که او در سنگاپور بوده است. با این حال، این گزارش‌ها بعداً توسط نیروی پلیس سنگاپور رد شد و همچنین سنگاپور قول داد به آژانس پلیس ملی کره (KNPA) در چارچوب قوانین داخلی و تعهدات بین‌المللی کمک کند.

برچسب هااخبار TerraUSD

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید