تاریخ: ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

یکپارچه سازی ارتباطات غیرمتمرکز زنجیره‌ای

هوگو فیلیون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شبکه‌های فلر، اگرچه توجه رسانه‌ها کمتر از فروپاشی سازمان‌های متمرکز را به خود جلب کرد، اما با اصطلاح حوادث سوء استفاده از پل در سال ۲۰۲۲ دوباره ثابت کرد که اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (defi) هنوز فاقد راه‌حل‌های به اندازه کافی مطمئن است. فیلیون اصرار دارد که فقدان […]

هوگو فیلیون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شبکه‌های فلر، اگرچه توجه رسانه‌ها کمتر از فروپاشی سازمان‌های متمرکز را به خود جلب کرد، اما با اصطلاح حوادث سوء استفاده از پل در سال ۲۰۲۲ دوباره ثابت کرد که اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (defi) هنوز فاقد راه‌حل‌های به اندازه کافی مطمئن است. فیلیون اصرار دارد که فقدان چنین راه‌حل‌های مطمئنی رشد و استفاده از محصولات defi را محدود کرده است.
 
عدم وجود ارتباط بین زنجیره
 
فیلیون در پاسخ‌های کتبی ارسال شده به Bitcoin.com ادعا کرد که آزمایش‌های زنجیره‌ای متقاطع در مقیاس بزرگ که عمدتاً در سال‌های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ مشاهده شد، به طور بالقوه توضیح می‌دهد که چرا بیش از ۲ میلیارد دلار از طریق بهره‌برداری‌های به اصطلاح پل در ۱۲ ماه گذشته از دست رفته است. با این حال، به گفته مدیر عامل شبکه Flare، در حالی که ممکن است حذف کامل خطرات برای کاربران امکان‌پذیر نباشد، پل‌ها می توانند به طور قابل ملاحظه‌ای ایمن‌تر شوند.
 

فیلیون علاوه بر پرداختن به مسائل مربوط به امنیت، نظرات خود را در مورد بسیاری از مسائل دیگر نیز ارائه کرد که از استفاده احتمالی از دارایی‌های دیجیتال قرارداد غیرهوشمند در defi و Web3 تا بیمه‌کردن دارایی‌های دیجیتال در صورت جابجایی آنها در زنجیره‌ها را شامل می‌شود.

 

در اینجا پاسخ‌های فیلیون به سوالات ارسال شده آمده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید