تاریخ: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

۲۰۰ روز تا نصف شدن پاداش بلاک لایت کوین

تقریباً در ۲۰۰ روز، شبکه ارزهای دیجیتال لایت کوین (LTC) پاداش بلاک را در ۳ اوت ۲۰۲۳ یا حوالی آن نصف خواهد کرد.   هاوینگ لایت کوین قرار است در ۳ اوت ۲۰۲۳ یا حدود آن اتفاق بیفتد لایت کوین، سیزدهمین ارز دیجیتال بزرگ امروزی، در حال آماده شدن برای تجربه نصف شدن پاداش بلاک […]

تقریباً در ۲۰۰ روز، شبکه ارزهای دیجیتال لایت کوین (LTC) پاداش بلاک را در ۳ اوت ۲۰۲۳ یا حوالی آن نصف خواهد کرد.
 
هاوینگ لایت کوین قرار است در ۳ اوت ۲۰۲۳ یا حدود آن اتفاق بیفتد
لایت کوین، سیزدهمین ارز دیجیتال بزرگ امروزی، در حال آماده شدن برای تجربه نصف شدن پاداش بلاک در ۲۰۰ روز است. این اولین ارز دیجیتال اصلی اثبات کار (PoW) خواهد بود که دارای نصف شدن پاداش است، علاوه بر کاهش آتی که قرار است طی ۱۵۸ روز برای Dash اتفاق بیفتد. با این حال، کاهش Dash با نصف شدن متفاوت است زیرا پاداش از ۲.۷۶۳ Dash به ۲.۵۶۶ Dash کاهش می‌یابد. مانند بیت کوین، نصف کردن بلاک لایت کوین پاداش را به نصف کاهش می‌دهد و از ۱۲.۵ LTC به ۶.۲۵ LTC کاهش می‌یابد.
 

در حالی که لایت کوین (LTC) سیزدهمین ارزش بازار بزرگ امروزی را در اختیار دارد، در روزهای اولیه بازار کریپتو یکی از ده رقیب برتر ارزهای دیجیتال بود. شبکه LTC تفاوت‌های زیادی با بیت کوین (BTC) دارد، زیرا سکه‌های بیشتری در گردش وجود دارد. در حال حاضر بیش از ۷۲ میلیون LTC در گردش است. با این حال، LTC به حداکثر عرضه ۸۴ میلیونی خود نزدیک می‌شود. زمان بلاک بیت کوین معمولاً حدود ۱۰ دقیقه در هر بلاک است، اما بلاک‌های LTC با ۲.۵ دقیقه در هر بلاک بسیار سریعتر هستند.

برچسب هااخبار لایت کوین

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید