تاریخ: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

۳۰ بیت کوین برای اطلاعات مشتریان Gemini

در ۱۴ دسامبر ۲۰۲۲، صرافی رمزارز Gemini فاش کرد که برخی از مشتریان Gemini هدف حملات فیشینگ قرار گرفته‌اند که این شرکت معتقد است ناشی از افشای اطلاعات توسط یک فروشنده شخص ثالث است. در حالی که گزارش‌ها فاش می‌کردند که نشت اطلاعات جمینی تقریباً ۵,۷۰۱,۶۴۹ خط اطلاعات مربوط به مشتریان جمینی است، جمینی تعداد […]

در ۱۴ دسامبر ۲۰۲۲، صرافی رمزارز Gemini فاش کرد که برخی از مشتریان Gemini هدف حملات فیشینگ قرار گرفته‌اند که این شرکت معتقد است ناشی از افشای اطلاعات توسط یک فروشنده شخص ثالث است. در حالی که گزارش‌ها فاش می‌کردند که نشت اطلاعات جمینی تقریباً ۵,۷۰۱,۶۴۹ خط اطلاعات مربوط به مشتریان جمینی است، جمینی تعداد مشتریان تحت تأثیر این نقض را فاش نکرد. علاوه بر این، به گفته نویسنده امنیت سایبری Bleeping Computer، به نام Ionut Ilascu، داده‌های نشت اطلاعات مشتری Gemini در اوایل سپتامبر ۲۰۲۲ برای فروش در انجمن‌های هکرها تبلیغ شده است.
 
نشت داده‌های مشتریان Gemini در انجمن‌های متعدد هکر کشف شد
قبلا در مورد صرافی رمزارز Gemini گزارش دادیم، پس از کشف یک پایگاه داده حاوی شماره تلفن و آدرس ایمیل ۵.۷ میلیون کاربر Gemini. گزارشگر رمزارز ژیوان سان توضیح داد که او شاهد اسنادی است که ۵,۷۰۱,۶۴۹ خط اطلاعات مربوط به مشتریان Gemini را نشان داده است.
 

درباره صرافی جمینی بیشتر بدانید.

 

جمینی در ۱۴ دسامبر ۲۰۲۲ در یک پست به این موضوع پرداخت و توضیح داد که این نقض احتمالاً از یک فروشنده شخص ثالث ناشی شده است. صرافی توضیح نداد که چند حساب مشتری تحت تأثیر قرار گرفته اند و Gemini جزئیاتی را ارائه نکرده است که کدام فروشنده شخص ثالث مسئول نقض داده است. روز بعد، پس از انتشار پست Gemini، نویسنده امنیت سایبری Bleeping Computer، به نام Ionut Ilascu، مقاله‌ای را منتشر کرد که توضیح می‌داد پایگاه داده لو رفته Gemini از سپتامبر ۲۰۲۲ برای فروش آگهی شده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید