تاریخ: ۰۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵

۳ میلیون دلار از کمک‌های FTX برمی‌گردد

سیاستمداران پول‌های آلوده‌ای را که قبل از فروپاشی FTX به آنها اهدا شده بود، پس می‌دهند. خبرهای منفی پیرامون صرافی ورشکسته رمزارز FTX، الهام بخش اکثریت دموکرات‌های سنا شده است تا ۳ میلیون دلار کمک‌های سیاسی از مدیران این شرکت را بازگرداند. این کمک‌ها شامل ۲ میلیون دلار از رئیس سابق مهندسی FTX، نیشاد سینگ […]

سیاستمداران پول‌های آلوده‌ای را که قبل از فروپاشی FTX به آنها اهدا شده بود، پس می‌دهند. خبرهای منفی پیرامون صرافی ورشکسته رمزارز FTX، الهام بخش اکثریت دموکرات‌های سنا شده است تا ۳ میلیون دلار کمک‌های سیاسی از مدیران این شرکت را بازگرداند. این کمک‌ها شامل ۲ میلیون دلار از رئیس سابق مهندسی FTX، نیشاد سینگ و یک میلیون دلار از رئیس سابق بدنام، سم بنکمن فراید (SBF) است.
 
بازگرداندن پول‌های آلوده
همانطور که توسط CNBC گزارش شده است، سخنگوی PAC گفت که PAC پس از اتهامات جدی علیه FTX تصمیم به بازگرداندن وجوه گرفت.
 

قبل از بازگرداندن پول، PAC منتظر دستورالعمل مناسب مقامات مجری قانون فدرال بر اساس روند قانونی آنها است.

 

این اولین بازوی دموکرات نخواهد بود که چنین اقدامی را انجام می‌دهد. کمیته مبارزات انتخاباتی سناتورهای دموکرات و کمیته مبارزات انتخاباتی کنگره دموکرات نیز توافق کرده اند که کمک‌های خود را از FTX بازپرداخت کنند. دنیل وسل، سخنگوی کمیته ملی دموکرات، گفت که این گروه ۸۱۵,۰۰۰ دلار کمک مالی از Bankman Fried که مربوط به سال ۲۰۲۰ است، پس از راهنمایی‌های قانونی مناسب برمی‌گرداند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید