تاریخ: ۰۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

۵.۵ میلیارد دلار از دارایی‌های FTX پیدا شد

در ۱۷ ژانویه ۲۰۲۳، FTX Trading Ltd و بدهکاران وابسته به آن، عموم مردم را به‌روزرسانی کردند و توضیح دادند که مدیران فعلی شرکت تا به امروز ۵.۵ میلیارد دلار دارایی نقدی کشف کرده‌اند. مدیران سطح بالا، از جمله مدیر عامل جدید FTX و مدیر ارشد بازسازی، جان جی ری III، با کمیته پرونده ورشکستگی […]

در ۱۷ ژانویه ۲۰۲۳، FTX Trading Ltd و بدهکاران وابسته به آن، عموم مردم را به‌روزرسانی کردند و توضیح دادند که مدیران فعلی شرکت تا به امروز ۵.۵ میلیارد دلار دارایی نقدی کشف کرده‌اند. مدیران سطح بالا، از جمله مدیر عامل جدید FTX و مدیر ارشد بازسازی، جان جی ری III، با کمیته پرونده ورشکستگی اخبار را به اشتراک گذاشتند.
 
FTX از طریق تلاش‌های تحقیقاتی، دارایی‌های نقدی ۵.۵ میلیارد دلاری را کشف کرد
بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده، FTX دارایی‌های نقدی ۵.۵ میلیارد دلاری را کشف کرده است. بدهکاران، از جمله جان جی ری سوم، مدیر عامل FTX، اعلام کردند که تیم این وجوه را از طریق یک تلاش تحقیقاتی بزرگ شناسایی کرده است. در بیانیه مطبوعاتی این شرکت توضیح داده شده است که تیم ۳.۵ میلیارد دلار دارایی ارز دیجیتال، ۱.۷ میلیارد دلار سپرده نقدی و تقریباً ۳ میلیون دلار اوراق بهادار پیدا کرده است.
 

بیشتر بدانید: صرافی FTX، از ارزش گذاری ۳۲ میلیاردی تا ورشکستگی!

 

بیانیه مطبوعاتی همچنین خاطرنشان کرد که تیم FTX کشف کرده است که قبل از ثبت پرونده ورشکستگی فصل ۱۱ در ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲، ۳۲۳ میلیون دلار به دلیل نقل و انتقالات غیرمجاز شخص ثالث از دست رفته است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید