تاریخ: ۰۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳
1

۶۵ میلیون دلار جایزه برای هکرهای کلاه سفید

هکرهای کلاه سفید به دلیل حفاظت از بیش از ۲۵ میلیارد دلار دارایی‌های کریپتویی پاداش دریافت کردند.   هکرهای کلاه سفید تمامی باگ‌ها را پیدا می‌کنند Immunefi، یک پلتفرم پیشرو برای جایزه باگ برای صنعت ارزهای دیجیتال، از زمان تأسیس خود در سال ۲۰۲۰، در مجموع ۶۵ میلیون دلار به هکرهای کلاه سفید پرداخت کرده […]

هکرهای کلاه سفید به دلیل حفاظت از بیش از ۲۵ میلیارد دلار دارایی‌های کریپتویی پاداش دریافت کردند.
 
هکرهای کلاه سفید تمامی باگ‌ها را پیدا می‌کنند
Immunefi، یک پلتفرم پیشرو برای جایزه باگ برای صنعت ارزهای دیجیتال، از زمان تأسیس خود در سال ۲۰۲۰، در مجموع ۶۵ میلیون دلار به هکرهای کلاه سفید پرداخت کرده است.
 

این هکرهای با اخلاق به دنبال آسیب‌پذیری‌ها در قراردادهای هوشمند و پروژه‌های بلاکچین می‌روند و برای گزارش آن‌ها به Immunefi پاداش دریافت می‌کنند. این به امنیت دارایی‌های کاربران کمک می‌کند و از سرقت وجوه توسط بازیگران بد جلوگیری می‌کند.

 

به گزارش ایمونفی، ۵۸.۳ درصد از گزارش‌های پرداخت شده مربوط به آسیب‌پذیری‌های قرارداد هوشمند با ۷۲۸ مورد ارسال شده است. ۴۸۸ مورد ارسالی برای پرونده‌ها در رده وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها وجود داشت که ۳۹.۱٪ از کل را تشکیل می‌دادند و ۳۲ مورد یا ۲.۶٪ توسط پرونده‌های فناوری دفترکل توزیع شده یا بلاکچین تشکیل می‌شد.

 

با این حال، در حالی که وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها دومین تعداد ارسال‌ها را داشتند، تنها ۲.۹ درصد از پرداخت‌ها را به خود اختصاص دادند، در حالی که اشکالات قرارداد هوشمند ۸۹.۶ درصد از پرداخت‌ها را تشکیل می‌دادند.

 

برخی از پروژه‌ها نسبت به سایرین پاداش‌های بیشتری را پرداخت کرده‌اند. Aurora ،Wormhole ،Optimism ،Polygon و یک شرکت ناشناس ۳۰.۲ میلیون دلار از طریق برنامه‌های جایزه خود در سال ۲۰۲۱ با میانگین پرداخت ۵۲,۸۰۰ دلار و میانگین پرداختی ۲,۰۰۰ دلار ارائه کردند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید