تاریخ: ۰۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

۷۰۰ میلیون دلار از دارایی‌های SBF مصادره شد

دادستان‌های فدرال ۶۹۷ میلیون دلار دارایی را که عمدتاً شامل بیش از ۵۶ میلیون سهام رابینهود به ارزش ۵۲۶ میلیون دلار است، از بنیانگذار FTX، سم بنکمن فراید توقیف کرده اند. پرونده‌های دادگاه نشان می‌دهد که دولت ایالات متحده یک سری حساب‌های بانکی متعلق به Bankman Fried را با میلیون‌ها پول توقیف کرده است.   […]

دادستان‌های فدرال ۶۹۷ میلیون دلار دارایی را که عمدتاً شامل بیش از ۵۶ میلیون سهام رابینهود به ارزش ۵۲۶ میلیون دلار است، از بنیانگذار FTX، سم بنکمن فراید توقیف کرده اند. پرونده‌های دادگاه نشان می‌دهد که دولت ایالات متحده یک سری حساب‌های بانکی متعلق به Bankman Fried را با میلیون‌ها پول توقیف کرده است.
 
دولت ایالات متحده میلیون‌ها پول و سهام رابینهود را از بنیانگذار FTX مصادره کرد
بر اساس اسناد دادگاه بررسی شده توسط CNBC، دولت ایالات متحده نزدیک به ۷۰۰ میلیون دلار از مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران سابق FTX، به نام Sam Bankman Fried (SBF) ضبط کرده است. بیشتر وجوه از ۵۶,۲۷۳,۲۶۹ سهم شرکت رابینهود مارکتز متعلق به Bankman Fried بدست آمد. با استفاده از نرخ ارز ۲۰ ژانویه ۲۰۲۳، ارزش سهام بیش از ۵۲۶ میلیون دلار است.
 

علاوه بر این، روهان گوسوامی و مک‌کنزی سیگالوس، خبرنگاران CNBC جزئیاتی را بیان کردند که نزدیک به ۵۶ میلیون دلار که در چهار حساب بانکی نگهداری می‌شد نیز کشف و ضبط شد. سه حساب با ۶ میلیون دلار در بانک سیلورگیت و یک حساب در بانک مون استون ۵۰ میلیون دلار نگهداری می‌کرد. در مجموع ۱۷۱ میلیون دلار پول نقد توسط دولت فدرال از Bankman Fried گرفته شده است. بانک مون استون در ۱۹ ژانویه ۲۰۲۳ توضیح داد که این موسسه مالی رسما از فضای کریپتو خارج خواهد شد.

 

بیشتر بدانید: صرافی FTX، از ارزش‌گذاری ۳۲ میلیاردی تا ورشکستگی!

 

Alameda Research از طریق FBH، شرکت هلدینگ Moonstone، مبلغ ۱۱.۵ میلیون دلار در بانک مون استون، همچنین به عنوان بانک ایالتی فارمینگتون، سرمایه‌گذاری کرد. دادستان‌های فدرال بر این باورند که دارایی‌های ۶۹۷ میلیون دلاری که عمدتاً از سهام رابینهود تشکیل شده است، با استفاده از وجوه دزدیده شده از مشتریان FTX به دست آمده است. سیگالوس در روز جمعه توضیح داد که Bankman Fried بر بی‌گناهی خود تاکید می‌کند و سوء استفاده از دارایی‌های مشتری را رد کرده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید