تاریخ: ۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

۹۱ درصد از ارزهای دیجیتال از سال ۲۰۱۴ مرده اند

همانطور که بازار افزایش می یابد، ضروری است که هوشیار و آگاه باشید. دو هفته از سال می‌گذرد و بازارهای کریپتو در حال بازگشت هستند. قیمت بیت کوین و اتر هر کدام حدود ۲۰ درصد در نمودار هفت روزه افزایش یافته است. اما یک مطالعه اخیر روی آلتکوین‌ها قصد دارد به سرمایه‌گذاران کریپتو قبل از […]

همانطور که بازار افزایش می یابد، ضروری است که هوشیار و آگاه باشید. دو هفته از سال می‌گذرد و بازارهای کریپتو در حال بازگشت هستند. قیمت بیت کوین و اتر هر کدام حدود ۲۰ درصد در نمودار هفت روزه افزایش یافته است. اما یک مطالعه اخیر روی آلتکوین‌ها قصد دارد به سرمایه‌گذاران کریپتو قبل از شروع معامله در این رالی کمک کند.
 
طیف وسیعی از خطرات و پاداش‌ها در بازار وجود دارد
 
هنگامی که بازار حرکت صعودی انجام می‌دهد، معامله‌گران ارزهای دیجیتال اغلب برای گرفتن سود بیشتر وسوسه می‌شوند. آنها معاملاتی را انجام می‌دهند تا به سود دست یابند. این می تواند منجر به افزایش نوسانات در بازارهای کریپتو شود. علاوه بر این، معامله‌گران حرکات یکدیگر را پیش‌بینی می‌کنند. در نتیجه، بازار می‌تواند با انتظارات کوتاه مدت و خودشکوفایی به طور فزاینده‌ای بی‌ثبات شود. اگرچه این ممکن است پیچیده به نظر برسد، تجارت کریپتو ارزش یک دنیا تفاوت در بازگشت سرمایه دارد.
 

به عنوان مثال، در حالی که سه ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار در هفته گذشته ۲۰ درصد افزایش یافتند، این چیزی است که برخی آلتکوین ها به دست آوردند: کاردانو (ADA) 19.5 درصد افزایش یافت. سولانا (SOL) 70.5 درصد افزایش یافت. آوالانچ (AVAX) 38.3 درصد افزایش یافت. لیدو (LDO) 40 درصد افزایش یافت. آپتوس (APT) 121 درصد افزایش یافت.

 
۹۱ درصد از کریپتوهایی که در سال ۲۰۱۴ راه‌اندازی شدند، از بین رفته اند
مطالعه اخیر نشان داد که ۹۱٪ از رمزارزهای راه‌اندازی شده در سال ۲۰۱۴ اکنون از بین رفته اند. در سال ۲۰۱۷ ۷۰۴ ارز دیجیتال از بین رفتند و سال ۲۰۱۸ که بدترین سال انقراض کریپتوها بود، ۷۵۱ سکه از بین رفتند.
 

ما داده‌‎های بیش از ۲۴۰۰ سکه مرده را از Coinopsy بررسی کردیم و داده‌هایی را در مورد وضعیت فعلی هر سکه جمع‌آوری کردیم. ما سپس عملکرد هر سکه را در ۱۰ سال گذشته تجزیه و تحلیل کردیم و اشاره کردیم که سکه‌ها چه زمانی و به چه دلیل از بین رفتند.

 
در این مطالعه مضامین رایجی در سکه‌های مرده یافت شد:
کلاهبرداری، میم کوین، ICOهای کوتاه مدت و مواردی که رها شده بودند یا حجم نداشتند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید