جمعه, ۱۷ آذر ۱۴۰۲ /
14755
۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۱
5 بازدید
۰

۳ التکوین با احتمال رشد چشمگیر در ماه‌های آینده

با توجه به علاقه‌مندی روزافزون به متاورس و گیم‌فای، توکن‌هایی نظیر دیسنترالند و ایپ‌کوین رشد چشمگیری را تجربه خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی طلا و ارز به نقل از کوین‌پدیا، سال ۲۰۲۳ برای کریپتو بسیار سبز و گرم آغاز شده است! از نخستین روز سال جدید تا امروز ۱۱ ژانویه (۲۱ دی)، بازار کریپتو رشد مطلوب و امیدوارکننده‌ای را تجربه کرده است. بیش‌تر ارزهای دیجیتال در روزهای اخیر سبزپوش بوده‌اند. بنابراین، چنین به نظر می‌رسد که گاوها (معامله‌گرانی که به دنبال افزایش قیمت هستند) به تدریج بازار کریپتو را تسخیر می‌کنند. بیت کوین (BTC)، پادشاه ارزهای دیجیتال، دو روز پیش با موفقیت توانست از مرز ۱۷,۰۰۰ دلار عبور کند و اکنون در مسیر رسیدن به سطوح بالاتر قرار دارد. محبوب‌ترین التکوین بازار، اتریوم (ETH) نیز تمام تلاش خود را به خرج می‌دهد تا بتواند جایگاه خود را در بالای ۱,۳۰۰ دلار حفظ کند.
سایر التکوین‌های بازار نیز به پیروی از دو رهبر ارزهای دیجیتال، طی چند روز گذشته رشد مطلوبی را تجربه کرده‌اند. التکوین‌هایی مانند دیسنترالند (MANA)، ایپ کوین (APE) یا التکوین کم‌تر شناخته‌شده‌ای به نام فرکس شیر (FXS) عملکرد هفتگی خوبی را از خود به نمایش گذاشته‌اند.
یکی از معامله‌گران و تحلیلگران مشهور بازار ارزهای دیجیتال با نام مستعار کانترینگ کلارک، ادعا کرده است که در روزهای آینده شاهد حرکت صعودی عظیم و قابل توجهی در قیمت این التکوین‌ها خواهیم بود. این تحلیلگر خطاب به ۱۵۶,۷۰۰ دنبال‌کننده‌ی خود در توییتر اعلام کرد که دیسنترالند (MANA) در حال حاضر در وضعیت شورت اسکوییز قرار دارد – شورت اسکوییز به وضعیتی گفته می‌شود که در آن، معامله‌گرانی که با پیش‌بینی کاهش قیمت‌ها وارد پوزیشن شورت (فروش) شده‌اند، به علت افزایش شدید و ناگهانی قیمت، دچار ضرر فراوان می‌شوند.
به ادعای این تحلیلگر، دیسنترالند (MANA) در آستانه‌ی یک جهش صعودی بزرگ است. هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – در حوالی ساعت ۱۴:۳۰ روز چهارشنبه ۲۱ دی – دیسنترالند با ۱.۷۶ درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت ۰.۳۹۴۵ دلار معامله می‌شود. با وجود این، عملکرد هفتگی دیسنترالند بسیار خوب بوده و ارزش آن نسبت به هفت روز گذشته ۲۲.۶۱ درصد افزایش یافته است.

بر اساس مطلبی تحت عنوان افزایش ۱۴۰ درصدی قیمت گالا در یک هفته، «دلیل اصلی افزایش قیمت توکن‌های مربوط به بازی و NFT، نظیر  گالا (GALA)، دیسنترالند (MANA) و ایپ‌کوین (APE) افزایش حجم معاملات آن‌ها طی یک هفته‌ی اخیر بوده است. بر اساس داده‌های کریپتواسلم، حجم معاملات NFT‌ها طی هفته‌ی گذشته با ۳۱.۵۶ درصد افزایش به ۲۰۷.۳۵۸ میلیون دلار رسیده است.» بنابراین، با توجه به علاقه‌مندی روزافزون به این بخش از بازار کریپتو و هم‌چنین، احتمال پایان دوره‌ی نزولی این بازار، پیش‌بینی می‌شود قیمت ارزهای دیجیتالی مانند دیسنترالند و ایپ کوین در ماه‌های آینده به اندازه‌ی قابل ملاحظه‌ای افزایش یابد. 
کانترینگ کلارک در پست توییتری خود به ایپ کوین (APE) نیز اشاره کرده است. به اعتقاد این تحلیلگر، ایپ کوین پس از تجربه‌ی حرکت صعودی اخیر هم‌چنان به روند رو به رشد خود ادامه خواهد داد. به گفته‌ی این تحلیلگر، اگر گیم‌فای و متاورس به شتاب صعودی خود ادامه دهند، ایپ کوین قطعا یک جهش قیمت عظیم را در پیش خواهد داشت.
هم‌اکنون، در لحظه‌ی نگارش این مطلب – ایپ کوین با ۱.۸۶ درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت ۴.۸۷ دلار معامله می‌شود. با وجود این، عملکرد هفتگی ایپ کوین بسیار درخشان بوده و ارزش آن نسبت به هفت روز گذشته ۱۷.۷۴ درصد افزایش یافته است.

ارز دیجیتال دیگری که مورد توجه کانترینگ کلارک قرار گرفته، توکن فرکس شیر (FXS) است. وی در این پست توییتری با قدرت ادعا کرده است که فرکس شیر هم‌اکنون در آستانه‌ی ایجاد کف قیمت است تا بتواند یک بریک‌اوت صعودی عظیم را آغاز کند.
هم‌اکنون، فرکس شیر با ۰.۴۴ درصد کاهش نسبت به روز گذشته با قیمت ۵.۴۷ دلار معامله می‌شود. عملکرد هفتگی این توکن بسیار مطلوب بوده است. ارزش فرکس شیر نسبت به هفت روز گذشته ۸.۲۶ درصد افزایش یافته است. در فهرست بزرگ‌ترین ارزهای دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در سایت کوین مارکت کپ، فرکس شیر در جایگاه هفتاد و هفتم قرار دارد.  

برچسب های :
8 ماه پيش [ 3211 بازدید ]
5 روز پيش [ 187 بازدید ]
2 ماه پيش [ 119 بازدید ]
2 ماه پيش [ 50 بازدید ]
2 ماه پيش [ 34 بازدید ]
1 ماه پيش [ 33 بازدید ]
11 ماه پيش [ 33 بازدید ]
1 ماه پيش [ 33 بازدید ]
9 ماه پيش [ 32 بازدید ]
1 ماه پيش [ 32 بازدید ]
3 ساعت پيش [ 3 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 4 ساعت پيش [ 5 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 4 ساعت پيش [ 7 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 6 ساعت پيش [ 7 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 6 ساعت پيش [ 3 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 8 ساعت پيش [ 5 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 8 ساعت پيش [ 5 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 8 ساعت پيش [ 5 بازدید ]
1 روز پيش [ 6 بازدید ]
1 روز پيش [ 6 بازدید ]
1 روز پيش [ 6 بازدید ]
1 روز پيش [ 12 بازدید ]
1 روز پيش [ 6 بازدید ]
1 روز پيش [ 9 بازدید ]
1 روز پيش [ 6 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 1 روز پيش [ 9 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 1 روز پيش [ 9 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 1 روز پيش [ 6 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 1 روز پيش [ 6 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 1 روز پيش [ 11 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 10 ماه پيش [ 2 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 7 ماه پيش [ 19 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 8 ماه پيش [ 1 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 1 سال پيش [ 3 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 9 ماه پيش [ 8 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 5 ماه پيش [ 1 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 25 روز پيش [ 0 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 3 ماه پيش [ 2 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 11 ماه پيش [ 3 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 9 ماه پيش [ 4 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 17 روز پيش [ 0 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 11 ماه پيش [ 7 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 3 ماه پيش [ 14 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 11 ماه پيش [ 1 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 7 ماه پيش [ 4 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 7 ماه پيش [ 14 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 12 ماه پيش [ 4 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 7 ماه پيش [ 3 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 4 ماه پيش [ 5 بازدید ]
مرکز خبری بانک و بیمه 25 روز پيش [ 2 بازدید ]

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید