تاریخ: ۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

Airtm معاملات ارزهای دیجیتال را متوقف می‌کند

Airtm، یک صرافی و کیف پول کریپتویی محبوب Latam، اعلام کرده است که تجارت و نگهداری ارزهای دیجیتال را در پلتفرم خود متوقف می‌کند. این شرکت اعلام کرد که از ۴ ژانویه ۲۰۲۳، تمام سپرده‌ها و برداشت‌های ارزهای دیجیتال به دلیل تغییرات در پیشنهاد خدمات یکی از ارائه‌دهندگان آن متوقف خواهد شد.   Airtm گزینه‌های […]

Airtm، یک صرافی و کیف پول کریپتویی محبوب Latam، اعلام کرده است که تجارت و نگهداری ارزهای دیجیتال را در پلتفرم خود متوقف می‌کند. این شرکت اعلام کرد که از ۴ ژانویه ۲۰۲۳، تمام سپرده‌ها و برداشت‌های ارزهای دیجیتال به دلیل تغییرات در پیشنهاد خدمات یکی از ارائه‌دهندگان آن متوقف خواهد شد.
 
Airtm گزینه‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال را حذف می‌کند
 
Airtm، یک صرافی محبوب که توسط فریلنسرها در Latam استفاده می‌شود، اعلام کرده است که معاملات ارزهای دیجیتال و خدمات نگهداری را متوقف می‌کند. این شرکت که بیش از ۲ میلیون مشتری در منطقه دارد، در پیامی بر روی پلتفرم خود فاش کرد که خدمات مبتنی بر ارزهای دیجیتال را در کیف پول خود متوقف می‌کند و مشتریان را قادر به واریز یا برداشت وجوه ارز دیجیتال خود از صرافی نمی‌کند.
 

این اقدام ظاهراً به دلیل تغییر خدمات ارائه شده توسط یک ارائه‌دهنده ناشناس توسط شرکت انجام شده است. منابع محلی بیان می‌کنند که این ارائه‌دهنده Wyre است، یک شرکت پرداخت مبتنی بر ارز دیجیتال که اخیراً اعلام کرده است که در حال توقف خدماتش است و پس از گزارش‌های متناقض که نشان می‌دهد شرکت در حال پایان دادن به فعالیت‌های خود است، محدودیت جدیدی برای برداشت اعلام کرده است.

 

علاوه بر این، این شرکت همچنین اعلام کرد که وجوه موجود در ارزهای دیجیتال در حال تبدیل به Airusd، استیبل کوین بومی وابسته به دلار آن است که ادعا می‌شود توسط شبکه اجرای جرایم مالی (FinCEN) حسابرسی می‌شود. برخی از کاربران گزارش دادند که عملیات مبادله را در حساب‌های خود مشاهده کرده اند، اما وجوه آنها تا ۶ ژانویه هنوز در دسترس نبود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید