تاریخ: ۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

Animoca Brands سرمایه‌گذاری در Web3 را کاهش داد

Animoca Brands، یک شرکت متمرکز بر بازی Web3، اعلام کرده است که اکنون یک میلیارد دلار برای سرمایه‌ای که برای تزریق کمک به پروژه‌های بلاکچین از قبل ایجاد شده است، هدف قرار داده است. این رقم به طور قابل توجهی کمتر از ۲ میلیارد دلاری است که شرکت در ماه نوامبر به عنوان حد بالایی […]

Animoca Brands، یک شرکت متمرکز بر بازی Web3، اعلام کرده است که اکنون یک میلیارد دلار برای سرمایه‌ای که برای تزریق کمک به پروژه‌های بلاکچین از قبل ایجاد شده است، هدف قرار داده است. این رقم به طور قابل توجهی کمتر از ۲ میلیارد دلاری است که شرکت در ماه نوامبر به عنوان حد بالایی برای همین صندوق اعلام کرد.
 
Animoca Brands سرمایه کمتری را برای Web3 و Metaverse اعلام کرد
Animoca Brands، یکی از محبوب‌ترین شرکت‌های بازی‌سازی و بلاکچین Web3، اعلامیه جدیدی در رابطه با اهداف جمع‌آوری سرمایه برای سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ اعلام کرده است. Yat Siu، یکی از بنیانگذاران این شرکت، اخیراً در گفتگوی توییتر اسپیس اعلام کرد که به دنبال افزایش سرمایه است. ۱ میلیارد دلار از طرف‌های مختلف برای صندوقی که موقتاً Animoca Capital نامیده می‌شود که فعالیت‌های خود را بر حمایت از پروژه‌های قبلاً تأسیس شده Web3 متمرکز می‌کند.
 

این رقم به طور قابل توجهی کمتر از هدفی است که سیو در ماه نوامبر ایجاد کرد، زمانی که برای اولین بار برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی این صندوق فاش کرد و اعلام کرد که برندهای Animoca انتظار دارد تا ۲ میلیارد دلار جمع‌آوری کند. در آن زمان، سیو چالشی را که جمع‌آوری آن مقدار سرمایه نشان می‌دهد، اذعان کرد، زیرا سقوط FTX اخیراً دنیای ارزهای دیجیتال را تکان داده است.

 

سیو اعلام کرد که این رویداد بر ده‌ها پروژه در مجموعه برندهای Animoca تأثیر گذاشته است و واکنش‌های منفی بر بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشته است.

برچسب هااخبار وب۳

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید