تاریخ: ۰۷ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۴

Argo Blockchain معاملاتش را به حالت تعلیق درآورد

استخراج کننده بیت کوین Argo Blockchain اعلام کرد که درخواست تعلیق معاملات سهام شرکت خود را در ۲۷ دسامبر ارائه کرده است، زیرا شرکت انتظار دارد در روز چهارشنبه، ۲۸ دسامبر ۲۰۲۲ اعلامیه‌ای را ارائه دهد. سهام این شرکت از سال گذشته ۹۶.۳۴ درصد از دست داده است. در ۱۲ دسامبر، شرکت ماینینگ بیت کوین […]

استخراج کننده بیت کوین Argo Blockchain اعلام کرد که درخواست تعلیق معاملات سهام شرکت خود را در ۲۷ دسامبر ارائه کرده است، زیرا شرکت انتظار دارد در روز چهارشنبه، ۲۸ دسامبر ۲۰۲۲ اعلامیه‌ای را ارائه دهد. سهام این شرکت از سال گذشته ۹۶.۳۴ درصد از دست داده است. در ۱۲ دسامبر، شرکت ماینینگ بیت کوین مذاکرات پیشرفته با شخص ثالث برای فروش دارایی‌های خاص را به منظور تقویت ترازنامه و بهبود نقدینگی خود انجام داد.
 
Argo Blockchain درخواست تعلیق معاملات سهام را انجام داد
روز سه‌شنبه، ۲۷ دسامبر ۲۰۲۲، استخراج‌کننده بیت کوین Argo Blockchain اعلام کرد که درخواست تعلیق معاملات سهام خود را از طریق نزدک و همچنین بورس لندن کرده است.
 

آرگو توضیح داد که معتقد است معاملات پس از اعلام مهم این شرکت در ۲۸ دسامبر از سر گرفته خواهد شد. آرگو فاش کرد که این اطلاعیه انتظار می‌رود قبل از باز شدن معاملات در روز چهارشنبه منتشر شود.

 

آرگو یکی از بسیاری از عملیات استخراج بیت کوین است که از نظر مالی از زمستان کریپتو آسیب زیادی دیده است. در هفته اول نوامبر ۲۰۲۲، ارزش سهام Argo توسط موسسه مالی Canaccord Genuity و تحلیلگران Jefferies کاهش یافت.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید