تاریخ: ۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

Binance اکنون در ۷ کشور اتحادیه اروپا مجاز است

صرافی کریپتویی Binance اکنون قانونی است که در هفت کشور اروپایی پس از آخرین تأیید تنظیم‌کننده مالی سوئد فعالیت کند. به طور کلی، بایننس برای فعالیت در ۱۵ حوزه قضایی از جمله هفت کشور اتحادیه اروپا تأیید شده است.   بایننس برای فعالیت در ۷ کشور اتحادیه اروپا تایید شد صرافی ارزهای دیجیتال Binance روز […]

صرافی کریپتویی Binance اکنون قانونی است که در هفت کشور اروپایی پس از آخرین تأیید تنظیم‌کننده مالی سوئد فعالیت کند. به طور کلی، بایننس برای فعالیت در ۱۵ حوزه قضایی از جمله هفت کشور اتحادیه اروپا تأیید شده است.
 
بایننس برای فعالیت در ۷ کشور اتحادیه اروپا تایید شد
صرافی ارزهای دیجیتال Binance روز پنجشنبه اعلام کرد که نهاد سوئدی آن، Binance Nordics AB، به عنوان یک موسسه مالی برای مدیریت و تجارت در ارز مجازی توسط سازمان نظارت مالی سوئد (FSA) تایید شده است.
 
بایننس توضیح داد:
سوئد هفتمین کشور عضو اتحادیه اروپا است که در آن بایننس مجوز دریافت کرده است، پس از مجوزهایی در فرانسه، ایتالیا، لیتوانی، اسپانیا، قبرس و لهستان.
 

پر نوردکویست، معاون بخش بانک‌های سازمان نظارت مالی سوئد، به رویترز گفت که ثبت FSA به بایننس اجازه می‌دهد تا یک وب‌سایت به زبان سوئدی راه‌اندازی کند و خدمات دارایی دیجیتال خود را مستقیماً برای مصرف‌کنندگان در این کشور شمال اروپا عرضه کند.

 
روی، سرپرست بایننس Nordics و Benelux گفت:
سوئد به طور کامل قوانین اتحادیه اروپا را پذیرفته است و الزامات محلی بیشتری دارد، بنابراین ما مراقب بوده ایم که Binance Nordics AB سیاست‌های ریسک و AML (ضد پولشویی) را برای مطابقت با استانداردهای دقیق اتخاذ کرده است.
 
ون کریمپن وی در ادامه فاش کرد:
وظیفه بزرگ بعدی ما مهاجرت موفقیت آمیز و راه‌اندازی عملیات محلی، از جمله استخدام استعدادهای محلی، سازماندهی رویدادهای بیشتر و ارائه آموزش کریپتویی بیشتر در سوئد خواهد بود.

برچسب هااخبار صرافی بایننس

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید