تاریخ: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

Bithumb خسارت مشتریان را پرداخت می‌کند

دادگاه عالی کره جنوبی حکم Bithumb، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال این کشور را برای پرداخت خسارت به بیش از صد مشتری که شکایت خود را به دلیل متحمل شدن خسارات مالی ناشی از قطع خدمات صرافی انجام داده بودند، تایید کرد.   Bithumb دستور دارد تا به مشتریان در صورت قطع خدمات، خسارت پرداخت کند […]

دادگاه عالی کره جنوبی حکم Bithumb، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال این کشور را برای پرداخت خسارت به بیش از صد مشتری که شکایت خود را به دلیل متحمل شدن خسارات مالی ناشی از قطع خدمات صرافی انجام داده بودند، تایید کرد.
 
Bithumb دستور دارد تا به مشتریان در صورت قطع خدمات، خسارت پرداخت کند
به گزارش یونهاپ، دادگاه عالی کره جنوبی حکم نهایی را در مورد یک پرونده مربوط به قطع خدمات در Bithumb، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال این کشور، صادر کرده است.
 

مقامات روز جمعه گفتند که دادگاه Bithumb را به پرداخت خسارتی بالغ بر ۲۵۱.۴ میلیون وون (۲۰۳,۱۲۰ دلار) به ۱۳۲ سرمایه‌گذار که پس از قطع شدن خدمات، علیه اپراتور صرافی ارز دیجیتال شکایت کرده اند، موظف کرده است.

 

شاکیان ادعا کردند که به دلیل افت شدید قیمت در تعدادی از ارزهای دیجیتال، مانند بیت کوین کش (BCH) و اتریوم کلاسیک (ETC)، در ۱۲ نوامبر ۲۰۱۷، زمانی که سرویس قطع شد، متحمل ضرر مالی شده اند. طبق این دادخواست، در طول وقفه سرویس، میانگین تعداد سفارش‌ها دو برابر شود و باعث شد که جریان تراکنش به میزان قابل توجهی کاهش یابد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید