تاریخ: ۲۸ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۰

Bitvavo ادعا می‌کند که DCG دارای مشکلات نقدینگی است

به گفته یکی از سخنگویان، اگرچه Bitvavo خود دارای وجوهی است که در گروه DCG قفل شده است، اما این مسائل بر مشتریان Bitvavo تأثیر نخواهد گذاشت. از آنجایی که پیامدهای نابودی FTX همچنان در سراسر کریپتو آشکار می‌شود، گفته می‌شود که گروه DCG نیز با مشکلات نقدینگی سروکار دارد و بازپرداخت‌ها را تا زمانی […]

به گفته یکی از سخنگویان، اگرچه Bitvavo خود دارای وجوهی است که در گروه DCG قفل شده است، اما این مسائل بر مشتریان Bitvavo تأثیر نخواهد گذاشت. از آنجایی که پیامدهای نابودی FTX همچنان در سراسر کریپتو آشکار می‌شود، گفته می‌شود که گروه DCG نیز با مشکلات نقدینگی سروکار دارد و بازپرداخت‌ها را تا زمانی که مشکلات نقدینگی حل نشده است، متوقف کرده اند. گروه DCG، یک سرمایه‌گذار استراتژیک که از ارتباطات خود برای کسب سود در بازار برای مشتریان خود استفاده می‌کند، همچنین خدماتی را به اشخاص ثالث ارائه می‌دهد که می‌توانند دسترسی به شبکه DCG را به سرمایه‌گذاران خرد ارائه دهند.
 
جلوه دومینویی
Bitvavo، یک پلتفرم مبادلات کریپتویی مستقر در هلند، یکی از اشخاص ثالثی است که در حال حاضر در معرض توقف بازپرداخت از DCG قرار دارد. به گفته سخنگوی پلتفرم هلندی، خوشبختانه برای مشتریان Bitvavo، مشکلات DCG بر مشتریان Bitvavo تأثیر نخواهد گذاشت.
 

Bitvavo در بیانیه‌ای که در وبلاگ خود منتشر کرد، به مشتریان مضطرب اطمینان داد که علیرغم معاملات تجاری به ارزش ۲۸۰ میلیون یورو با گروه DCG، صرافی Bitvavo از زمان تأسیس این پلتفرم روی سبز بوده است. در صورتی که مشتری Bitvavo بخواهد از سرمایه‌گذاری خارج شود، می‌توان تمام دارایی‌های قفل شده با DCG را بازپرداخت کرد.

 

وضعیت فعلی DCG هیچ تاثیری بر پلتفرم Bitvavo ندارد. Bitvavo به ارائه خدماتی که مشتریان ما از ما انتظار دارند ادامه خواهد داد. Bitvavo از ابتدای تأسیس خود سودآور بوده است و از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار دارد. Bitvavo برای محافظت از مشتریان خود وارد عمل خواهد شد. بدهی DCG مانعی برای Bitvavo برای انجام این تعهد ایجاد نخواهد کرد.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید