تاریخ: ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

BUSD شاهد کاهش ۵ میلیارد دلاری عرضه در ۲۴ روز است

طبق آمار، استیبل کوین BUSD شاهد کاهش قابل توجهی در عرضه خود در ۳۰ روز گذشته بود و تقریباً ۲۳.۸ درصد از ۵ دسامبر ۲۰۲۲ تا ۶ ژانویه ۲۰۲۳ کاهش یافت. از ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲، عرضه BUSD کاهش یافته است و با بیش از ۵ میلیارد دلار کاهش، از ۲۱.۸۴ میلیارد دلار به سطح فعلی […]

طبق آمار، استیبل کوین BUSD شاهد کاهش قابل توجهی در عرضه خود در ۳۰ روز گذشته بود و تقریباً ۲۳.۸ درصد از ۵ دسامبر ۲۰۲۲ تا ۶ ژانویه ۲۰۲۳ کاهش یافت. از ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲، عرضه BUSD کاهش یافته است و با بیش از ۵ میلیارد دلار کاهش، از ۲۱.۸۴ میلیارد دلار به سطح فعلی ۱۶.۷۷ میلیارد دلار رسید.
 
بازار استیبل کوین شاهد نوسانات با کاهش عرضه قابل توجه BUSD است
BUSD، استیبل کوین تاسیس شده توسط Paxos و Binance، کاهش قابل توجهی را در عرضه در گردش خود تجربه کرده است. داده‌ها نشان می‌دهد که در بین ده استیبل کوین برتر بر اساس ارزش بازار، BUSD بیشترین ضرر را بین ۵ دسامبر ۲۰۲۲ و ۶ ژانویه ۲۰۲۳ داشته است. تتر طی ماه گذشته موفق به افزایش ۱.۱ درصدی شد و USDC میزان ۱.۸ درصد افزایش یافت.
 

در ۳۰ روز گذشته BUSD میزان ۲۳.۸ درصد کاهش یافت و اکنون ارزش بازاری در حدود ۱۶.۷۷ میلیارد دلار دارد. از ۱۳ دسامبر ۲۰۲۲، BUSD تقریباً ۵,۰۶۶,۸۸۴,۶۷۴ بازخرید خالص داشته است.

 

بیشتر بدانید: ارز BUSD چیست؟

 

کاهش عرضه استیبل کوین با زمان گمانه زنی‌های قابل توجهی در مورد بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، Binance، مصادف است. ماه گذشته، بایننس اعلام کرد که بایننس ایالات متحده تلاش خواهد کرد تا دارایی‌های Voyager Digital را به دست‌آورد، اما کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در این خرید دخالت کرد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار اعلام کرد که در حال بررسی رسمی بدهکاران در این مورد است. علاوه بر SEC، آلامدا ریسرچ، یک واحد تجاری منحل شده FTX نیز به خرید دارایی‌های Voyager توسط Binance US اعتراض کرده است.

برچسب هااخبار BUSD اخبار استیبل کوین

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید