تاریخ: ۲۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۲

Citi سهام Robinhood را به خنثی تنزل می‌دهد!

آسیب ناشی از ریزش FTX گسترده بوده است و به نظر می‌رسد چشم انداز کوتاه مدت Robinhood تیره و تار باشد. سیتی به دلیل خطرات احتمالی ناشی از پیشنهادهای ساختار بازار آتی توسط SEC ایالات متحده، چشم انداز محتاطانه بازار سهام و تأثیر ورشکستگی FTX بر معاملات کریپتو، ارزش سهام Robinhood Markets (HOOD) را از […]

آسیب ناشی از ریزش FTX گسترده بوده است و به نظر می‌رسد چشم انداز کوتاه مدت Robinhood تیره و تار باشد. سیتی به دلیل خطرات احتمالی ناشی از پیشنهادهای ساختار بازار آتی توسط SEC ایالات متحده، چشم انداز محتاطانه بازار سهام و تأثیر ورشکستگی FTX بر معاملات کریپتو، ارزش سهام Robinhood Markets (HOOD) را از خرید به خنثی کاهش داد. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که ریزش آن را از لیست خریدارهای احتمالی رابینهود حذف کرده است. کریستوفر آلن و یگال آرونیان، تحلیلگران سیتی، هدف قیمت خود را از ۱۱ دلار در سهام HOOD به ۱۰ دلار کاهش دادند.
 
چشم انداز تیره و تار Robinhood
در یک گزارش تحقیقاتی جدید، تحلیلگران نوشتند که Robinhood بسیاری از چیزها را به درستی انجام داده است، مانند کاهش مادی پایه هزینه، بهبود پیشنهادهای فعال معامله‌گران و عرضه محصولات جذاب. اما آنها در کوتاه مدت یک چشم انداز مختلط را توصیف کردند و در عین حال چندین پیامدهای بالقوه را برای Robinhood که ناشی از سقوط فاجعه بار FTX است، شرح دادند.
 

سیتی همچنین به انحلال احتمالی ۵۶.۳ میلیون سهام HOOD (7.4٪ از موجودی) متعلق به Sam Bankman Fried، رئیس سابق FTX، از طریق Emergent Fidelity Technologies اشاره کرد.

 

این دو همچنین انتظار دارند که درآمد Robinhood از تجارت کریپتو در سال ۲۰۲۳ پس از رکود مشابه در سال جاری بیش از ۵۰ درصد کاهش یابد. در حالی که آخرین گزارش چشم انداز ثابتی را برای عملیات سهام آن پیش‌بینی می‌کرد، با توجه به روند متلاطم بازار ممکن است رشد قابل توجهی رخ ندهد. با این حال، آلن نسبت به فعالیت قراردادهای آپشن خوش‌بین است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید