تاریخ: ۲۵ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۶

Coinbase اکثر خدماتش را در ژاپن تعطیل کرد

صرافی ارزهای دیجیتال در لیست نزدک، کوین بیس، پس از اعلام دور دیگری از کاهش مشاغل در سراسر جهان، اکثر فعالیت‌های خود در ژاپن را تعطیل می‌کند. برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس، اصرار داشت با وجود همه چیزهایی که به عنوان یک شرکت و یک صنعت پشت سر گذاشته‌ایم، من همچنان به آینده خود و […]

صرافی ارزهای دیجیتال در لیست نزدک، کوین بیس، پس از اعلام دور دیگری از کاهش مشاغل در سراسر جهان، اکثر فعالیت‌های خود در ژاپن را تعطیل می‌کند. برایان آرمسترانگ، مدیرعامل کوین بیس، اصرار داشت با وجود همه چیزهایی که به عنوان یک شرکت و یک صنعت پشت سر گذاشته‌ایم، من همچنان به آینده خود و آینده ارزهای دیجیتال خوشبین هستم.
 
کوین بیس اکثر عملیات‌های ژاپنش را کاهش می‌دهد
نانا موروگسان، معاون توسعه تجارت بین‌الملل، در مصاحبه‌ای با بلومبرگ روز چهارشنبه اعلام کرد که کوین بیس، صرافی ارزهای دیجیتال، بخش عمده‌ای از فعالیت‌های خود را در ژاپن تعطیل می‌کند.
 
او گفت:
ما تصمیم گرفته‌ایم که اکثر فعالیت‌های خود را در ژاپن متوقف کنیم که منجر به حذف بیشتر نقش‌ها در نهاد ژاپنی ما شد.
 

کوین بیس با گروه مالی میتسوبیشی UFJ همکاری کرد تا در سال ۲۰۲۱ یک صرافی ارز دیجیتال در ژاپن راه‌اندازی کند.

 

Murugesan توضیح داد که Coinbase در حال تکمیل مذاکرات خود با تنظیم کننده ارشد مالی ژاپن، آژانس خدمات مالی (FSA) است. وی خاطرنشان کرد که تعداد کمی از کارمندان در ژاپن برای اطمینان از ایمنی و امنیت دارایی‌های مشتریان باقی خواهند ماند.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید