تاریخ: ۰۳ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۶

Coinbase تاییدیه نظارتی ایرلند را دریافت کرد

بر اساس پست منتشر شده شرکت در ۲۱ دسامبر، Coinbase اعلام کرده است که تاییدیه نظارتی خود را به عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) در ایرلند تضمین کرده است. طبق گفته این شرکت، Coinbase توسط بانک مرکزی ایرلند تایید شده است که به این معنی است شرکت می‌تواند ارائه محصولات و خدمات به […]

بر اساس پست منتشر شده شرکت در ۲۱ دسامبر، Coinbase اعلام کرده است که تاییدیه نظارتی خود را به عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) در ایرلند تضمین کرده است. طبق گفته این شرکت، Coinbase توسط بانک مرکزی ایرلند تایید شده است که به این معنی است شرکت می‌تواند ارائه محصولات و خدمات به افراد و موسسات در اروپا را از طریق ایرلند انجام دهد.
 
Coinbase به عنوان یک VASP تنظیم شده توسط بانک مرکزی ایرلند تایید شده است
در ۲۱ دسامبر ۲۰۲۲، کوین بیس به مردم اطلاع داد که توسط بانک مرکزی ایرلند، یکی از اعضای سیستم اروپایی بانک‌های مرکزی، تأییدیه نظارتی دریافت کرده است. این خبر به دنبال آن است که بانک مرکزی سنگاپور در اکتبر گذشته تأیید اصولی کوین بیس را صادر کرد تا پلتفرم معاملاتی بتواند به عنوان VASP عمل کند و محصولات و خدمات را در آن ارائه دهد.
 

بانک مرکزی ایرلند ثبت VASP کوین بیس را نیز تایید کرده است و پلتفرم معاملاتی می‌تواند به ارائه محصولات و خدمات دارایی دیجیتال به افراد و موسسات در اروپا و جهان از ایرلند ادامه دهد. صرافی روز چهارشنبه اشاره کرد که کوین بیس باید به سیاست‌های نظارتی نیز پایبند باشد.

 
کوین بیس فاش کرد:
این ثبت VASP به این معنی است که کوین بیس ایرلند مشمول قانون پولشویی و تامین مالی تروریسم در عدالت کیفری ۲۰۱۰ خواهد بود که نشان دهنده تعهد ما به بالاترین استانداردهای انطباق است.
 

بیشتر بدانید: مزایا و معایب صرافی CoinBase

 

به گفته این شرکت، ثبت VASP تایید شده توسط بانک مرکزی

ایرلند دو نهاد مستقر در ایرلند را شامل می‌شود که شامل Coinbase Europe Limited و Coinbase Custody International Limited می‌شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید