تاریخ: ۰۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵

Coindesk برای فروش

بر اساس گزارش‌های مختلف، سرمایه‌گذاران به خرید Coindesk، یک نشریه خبری ارزهای دیجیتال علاقه‌مند هستند. در ۱۸ ژانویه، وانگ فنگ، موسس نشریه خبری Marsbit واقع در چین، قصد خود را برای خرید Coindesk به همراه سایر اعضای صنعت کریپتو اعلام کرد. این خبر به دنبال گزارشی از Semafor در پایان نوامبر ۲۰۲۲ است مبنی بر […]

بر اساس گزارش‌های مختلف، سرمایه‌گذاران به خرید Coindesk، یک نشریه خبری ارزهای دیجیتال علاقه‌مند هستند. در ۱۸ ژانویه، وانگ فنگ، موسس نشریه خبری Marsbit واقع در چین، قصد خود را برای خرید Coindesk به همراه سایر اعضای صنعت کریپتو اعلام کرد. این خبر به دنبال گزارشی از Semafor در پایان نوامبر ۲۰۲۲ است مبنی بر اینکه Coindesk درخواست‌های خرید از چندین سرمایه‌گذار دریافت کرده است.
 
قیمت درخواستی Coindesk مبلغ ۲۰۰ میلیون دلار یا بیشتر است
بنا بر گزارش‌ها، سرمایه‌گذاران در حال بررسی خرید نشریه خبری ارزهای دیجیتال Coindesk هستند که یکی از شرکت‌های تابعه Digital Currency Group (DCG)، جنسیس گلوبال کپیتال است که برای حمایت از ورشکستگی اقدام کرد. Coindesk یک تجارت خبری مستقل است که به طور کامل متعلق به DCG است.
 

به گفته چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران اتریوم و بنیانگذار کاردانو، منابع آگاه به این موضوع اشاره کرده اند که قیمت درخواستی رسانه خبری Coindesk حدود ۲۰۰ میلیون دلار است. همانطور که در یک ویدیوی یوتیوب با عنوان Buying Coindesk بیان شده است، هاسکینسون به خرید Coindesk ابراز علاقه کرده است.

 

قیمت ۲۰۰ میلیون دلاری هاسکینسون کمتر از تخمینی است که در پایان نوامبر ۲۰۲۲ به Semafor داده شد، زمانی که منابع به نشریه خبری اطلاع دادند که سرمایه‌گذاران به خرید Coindesk علاقه‌مند هستند. در آن زمان، بردلی ساکس و لیز هافمن از سمافور گزارش دادند که قیمت خرید پیشنهادی ۳۰۰ میلیون دلاری وجود دارد. این گزارش می‌افزاید که افراد آشنا با این موضوع اظهار داشتند که برآورد ۳۰۰ میلیون دلاری خیلی کم در نظر گرفته شده است.

 

بردلی ساکس از Semafor گفت که Coindesk بیشتر درآمد خود را از رویدادهایی مانند کنفرانس‌های Consensus و تبلیغات به دست می‌آورد. ساکس خاطرنشان می‌کند که درآمد هر دو به سرعت در حال کاهش است. علاوه بر چارلز هاسکینسون، وانگ فنگ، موسس نشریه خبری Marsbit در چین نیز قصد خرید این نشریه را اعلام کرده است. Marsbit یک نشریه خبری است که توسط Binance، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال از نظر حجم تجارت، پشتیبانی می‌شود.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید