تاریخ: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۷

Core Scientific بیش از ۱۴۰۰ BTC در دسامبر ماین کرد

Core Scientific بیت کوین بیشتری را در دسامبر نسبت به نوامبر استخراج کرد و هش استخراج خود را افزایش داد. یکی از شرکت‌های پیشرو در استخراج بیت کوین، Core Scientific، در ماه نوامبر ۱۳۵۶ بیت کوین و در دسامبر ۱۴۳۵ بیت کوین استخراج کرد. همچنین هش استخراج خود را از ۱۵.۴ EH/s به ۱۵.۷ EH/s […]

Core Scientific بیت کوین بیشتری را در دسامبر نسبت به نوامبر استخراج کرد و هش استخراج خود را افزایش داد. یکی از شرکت‌های پیشرو در استخراج بیت کوین، Core Scientific، در ماه نوامبر ۱۳۵۶ بیت کوین و در دسامبر ۱۴۳۵ بیت کوین استخراج کرد. همچنین هش استخراج خود را از ۱۵.۴ EH/s به ۱۵.۷ EH/s افزایش داده است. عملکرد مثبت با وجود این است که شرکت در پایان دسامبر سال گذشته برای حمایت از ورشکستگی فصل ۱۱ ثبت نام کرد.
 
بیش از ۱۴۰۰ بیت کوین استخراج شده است
این شرکت مستقر در ایالات متحده در ماه‌های نوامبر و دسامبر به ترتیب ۱۳۵۶ و ۱۴۳۵ بیت کوین استخراج شده توسط خود و به ترتیب ۷۹۵ و ۹۳۱ بیت کوین برای مشتریان تولید کرد.
 

حدود ۲۴۳,۰۰۰ و ۲۳۴,۰۰۰ سرور ASIC کار می‌کرد و هش‌ریت کل آن در نوامبر به ۲۴.۴ EH/s و در دسامبر به ۲۳.۷ EH/s رسید. از سوی دیگر، قدرت محاسباتی آن برای ماه دسامبر ۱۵.۷ EH/s در مقایسه با ۱۵.۴ EH/s در ماه قبل بود.

 

Core Scientific مجبور شد چندین اپراتور مرکز داده خود را در طول دو ماه گذشته سال ۲۰۲۲ تعطیل کند. امکانات اصلی آن همچنان در تگزاس، جورجیا، کنتاکی، کارولین شمالی و داکوتای شمالی توزیع شده است.

برچسب های :

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرتان را بیان کنید